20 червня 2024 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Звернення громадян
 • Публічна інформація
 • Регуляторна політика
  Інвестиційний довідник
 • Запобігання проявам корупції
 • Очищення влади
 • Вивчення громадської думки
 • Правове забезпечення
 • Установи
 • Громадська рада при РДА
 • Державний реєстр виборців
 • Соціальний захист населення
 • Містобудування та архітектура
 • Вакансії
 • Протидія домашньому насильству
 • Служба у справах дітей
 • Протоколи комісії ТЕБ та НС
 • Діяльність спостережної комісії
 • COVID-19 район
 • Місцеві вибори 2020
 • Реєстр колективних договорів
 • Публічні закупівлі
  Внутрішньо переміщені особи
 • Ветеранська політика
 • АРХІВ НОВИН

  « Червень 2024 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  Середа, 30 травня 2012 08:20

  Соціальний захист населення

  ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВЗЯТТЯ НА ОБЛІК ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНОЇ ОСОБИ

  У період дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. №64 «Про введення воєнного стану в Україні», внутрішньо переміщеній особі для отримання довідки необхідно звернутися  з відповідною заявою  за місцем  тимчасового проживання до уповноваженої особи виконавчого органу сільської, селищної, міської ради або центру надання адміністративних послуг територіальної громади.

  На отримання довідки і внесення інформації до Єдиної бази даних ВПО мають право особи, які перемістилися з  дати введення воєнного стану з  території адміністративно-територіальної одиниці, на якій проводиться бойові дії та яка визначена в переліку, затвердженому   розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06.03.2022 року № 204.

  Довідково: 

  Додаткова грошова допомога від Всесвітньої продовольчої програми ООН (ВПП)

  ОГОЛОШЕННЯ

          Управлінням соціального захисту населення Луцької райдержадміністрації для виявлення потреб одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми, зокрема з дітьми з інвалідністю  відкрито «гарячу» телефонну лінію за номером (0332) 728 122, на якій реєструються звернення громадяни, які потрапили в складні життєві обставини та потребують невідкладної допомоги.

  Для громадян з порушенням слуху забезпечена можливість звернутися на «гарячу лінію» 1539 з допомогою послуги сурдоперекладача

  Це офіційний канал зв’язку для консультування осіб з інвалідністю.

  Для оформлення звернення на жестовій мові перейдіть за посиланням https://www.msp.gov.ua/content/1539-pochuy-mene.html та натисніть на перекреслене вушко в правому нижньому кутку екрана.

     

     З 2020 року діти з інвалідністю всіх нозологій мають право на безоплатне забезпечення реабілітаційними заходами

  у реабілітаційних установах, закладах охорони здоров’я у відповідності до індивідуальної програми реабілітації (ІПР).

        Для отримання дітьми з інвалідністю послуг з реабілітації відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 р. № 309 «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю», один з батьків або законний представник дитини має подати до Управління соціального захисту населення Луцької районної держадміністрації Волинської області заяву разом з копіями документів: паспорта громадянина України та/або свідоцтва про народження дитини, індивідуальної програми реабілітації, виписки з медичної картки амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/0), паспорта громадянина України законного представника дитини  з інвалідністю.

       Гранична вартість реабілітаційних заходів не перевищує для однієї дитини, яка   відповідно до   ІПР має  обмеження   життєдіяльності   I  або II ступенів – 16 тис.грн., III ступеня – 25 тис. грн.

       Перелік закладів, які здійснюють реабілітаційні заходи для дітей з інвалідністю, розміщений на сайті Мінсоцполітики у розділі «Інвалідність».

      Отримати детальну інформацію щодо забезпечення дітей з інвалідністю всіх нозологій заходами з реабілітації можна в управлінні соціального захисту населення Луцької РДА Волинської області,  тел. 728-122.

  Соціальний захист вразливих категорій населення в період карантину

  5129

  Міністерством соціальної політики України запроваджено соціальний проект, створений для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину.

  В межах забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 № 287 «Про розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення» в області функціонує інформаційна платформа «Допомога поруч», що розміщена за посиланням https://dopomoga.msp.gov.ua та відкрито «гарячу» телефонну лінію за номером 778 253, на якій реєструються звернення громадяни, які потрапили в складні життєві обставини та потребують невідкладної допомоги.

  Щодня на інформаційній платформі «Допомога поруч» розміщуються:

  • інформації про потреби одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми, зокрема з дітьми з інвалідністю, в основних продуктах харчування, засобах особистої гігієни, побутової хімії для їх життєзабезпечення, в транспортних послугах для доставки зазначеної допомоги, в довезені соціальних робітників, соціальних працівників, фахівців із соціальної роботи для надання послуг громадянам;
  • звіт про надання допомоги одиноким громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, сім’ям з дітьми, зокрема з дітьми з інвалідністю. 

  Забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших осіб  технічними та іншими засобами реабілітації в умовах карантину  

  Управління соціального захисту населення Луцької районної державної адміністрації Волинської області повідомляє, що відповідно до визначених заходів щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (постанова Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211) дозволено роботу суб’єктів господарювання щодо виготовлення та реалізації технічних та інших засобів реабілітації, що дає змогу забезпечувати осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення необхідними засобами реабілітації.

  Cпеціалісти управління здійснюють прийом документів та взяття на облік осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших осіб для забезпечення їх засобами реабілітації засобами поштового зв’язку.

  Прийом договорів на виготовлення та забезпечення ТЗР від підприємств, що здійснюють виготовлення, постачання, ремонт та технічне обслуговування цих засобів, а також актів виконаних робіт буде здійснюватися в електронному вигляді за допомогою кваліфікаційного електронного підпису на електронну пошту.

  Каталог технічних та інших засобів реабілітації розміщений за посиленням https://www.msp.gov.ua/ - сайт Міністерства соціальної політики на якому знаходиться електронний каталог.

  Інформація для ознайомлення:

  Про інформування осіб, постраждалих внаслідок аварії  на ЧАЕС, щодо надання медичної допомоги 
  На виконання бюджетної програми «Комплексне медико-санітарне забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» у 2015 році Волинській області передбачено 5 067 142,00 гривень.Питання надання медичної допомоги громадянам, захворювання яких пов’язані з наслідками Чорнобильської катастрофи, а також лікування онкологічних захворювань регулюються Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для комплексного медико-санітарного забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 134.
  На виконання вищезазначеного Порядку, розпорядженням голови облдержадміністрації від 08 серпня 2014 року № 290 затверджено перелік регіональних спеціалізованих медичних закладів Волинської області для лікування постраждалих громадян.  Зокрема:
  • Волинська обласна  клінічна  лікарня  з  центром радіаційного захисту населення, тел./факс (0332) 77-31-36 (м. Луцьк, проспект Грушевського, буд. 21);
  • Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання, тел./факс (0332) 71-28-51 (м. Луцьк, проспект Відродження, буд. 30);
  • Волинська обласна інфекційна лікарня, тел./факс (0332) 24-94-44     (м. Луцьк, вул. Шевченка, буд. 30);
  • ЛПЗ «Волинський обласний онкологічний диспансер», тел./фак. (0332) 76-74-68 (м. Луцьк, вул. Тімірязєва, буд. 1).

  В зазначених медичних закладах громадяни, захворювання яких пов’язані з наслідками Чорнобильської катастрофи, мають можливість пройти безкоштовне лікування із застосуванням високовартісних медичних технологій (проведення високовартісних операцій заміни суглобів, імплантації штучного клапана, коронарне шунтування та ін.), а хворі на онкологічні захворювання безкоштовно пройти процедури хіміотерапії.         

  Для проведення лікування, постраждалим громадянам необхідно особисто (або родичам) звернутися до департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації із заявою про надання медичної допомоги. До заяви необхідно додати документи:
  • копію посвідчення особи, яка постраждала внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та вкладки до посвідчення (для категорії 1);
  • копію паспорта особи (1, 2 та сторінка паспорту з відміткою про реєстрацію);
  • консультаційний висновок спеціаліста (лікарське консультативне  заключення, виписка із медичної карти хворого) із зазначенням діагнозу захворювань у заявника з обгрунтуванням необхідності надання медичної допомоги в стаціонарі спеціалізованого медичного закладу.

  Одночасно повідомляємо, що надання медичної допомоги у закладах охорони здоров’я державної та комунальної форми власності здійснюється на підставі договорів, укладених з відповідними закладами охорони здоров’я (з обов’язковим зазначенням калькуляції витрат), та актів про надані послуги.

  Переглядів 41258 Останнє редагування П'ятниця, 14 червня 2024 15:36
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Луцька районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Луцькій райдержадміністрації.
  Адреса: 43001, м. Луцьк, вул. Ковельська, 53, - т/ф. 728204, т.728144; E-mail: infо@lutskаdm.gov.ua
  © 2014 lutskadm.gov.ua