23 квітня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Регуляторна політика
  Відділ державної реєстрації
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Управління юстиції
 • Вивчення громадської думки
 • РДА звітує
 • Правове забезпечення
 • Центр надання адмін послуг
  Районні установи
 • Громадська рада при РДА
 • Оголошення
 • Реформи в Україні
 • Управління фінансів
 • Відділ статистики інформує
 • Державний реєстр виборців
 • Соціальний захист населення
 • Запобігання проявам корупції
 • Децентралізація влади
 • Електронне звернення
 • ProZorro ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ
 • Містобудування та архітектура
 • АРХІВ НОВИН

  « Квітень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30            
    Луцьк  
  Середа, 30 травня 2012 08:20

  Соціальний захист населення

  РОЗМІРИ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ІНВАЛІДАМ З ДИТИНСТВА ТА ДІТЯМ-ІНВАЛІДАМ НА 2017 РІК

  Інформаційна довідка про порядок призначення та виплати тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

  Розміри державних соціальних допомог у 2018 році

  Про порядок проведення перерахунків субсидій на опалювальний період

   

  Призначення і виплата соціальних допомог станом на 15.04.2018 року

   

  Про зміни  у порядку надання житлових субсидій (з 01.05.2017 року)

   

  Роз’яснення щодо лікування застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм

   

  Роз’яснення щодо призначення та здійснення страхових виплат у разі настання нещасного випадку на виробництві або професійного захворюванняРоз’яснення щодо призначення та здійснення страхових виплат у разі настання нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання 

   

  Роз’яснення щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворюванняпотерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання

  Про повідомну реєстрацію колективних договорів

  Про повідомну реєстрацію колективних договорів

   

  Роз’яснення щодо отримання застрахованими особами матеріального забезпечення

   

  Санаторно-курортне лікування учасників АТО

   

  Паспорти бюджетної програми 2017 рік

   

  Про зміни в переліку закладів охорони здоров'я, яким дозволяється виписувати лікарські засоби громадянам  постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофиохорони 

  Особи, що працюють за цивільно-правовим договором, отримали право на матеріальне забезпечення від Фонду соціального страхування УкраїниОсоби, що працюють за цивільно-правовим договором, отримали право на матеріальне забезпечення від Фонду соціального страхування України

  ОГОЛОШЕННЯ!

  Виплата частини невикористаних коштів субсидії на опалення та субсидії на тверде паливо і скраплений газ членам сім’ї

  Надано можливість у разі смерті особи, якій було призначено субсидію, виплачувати готівкові кошти субсидії на придбання твердого палива та частину невикористаної суми субсидії на індивідуальне опалення одній із осіб, з урахуванням яких субсидія розраховувалася. Для цього членам померлих осіб, потрібно подати заяву до управління соціального захисту (на монетизацію до 1 вересня 2017 року!).

  Зміни  до порядку надання субсидії

  Постановою Кабінету Міністрів Міністрів України від 18.08.2017 року   № 609 ”Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” змінено період, за який враховуються доходи під час призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, з чотирьох кварталів до двох кварталів. оплату житлово-комунальних послуг

  Відповідно до прийнятих змін розрахунок субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у жовтні на опалювальний період буде проводитись на підставі доходів за перше півріччя 2017 року.

  Передбачено під час здійснення розрахунку субсидії на наступний період у травні для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді, враховувати доходи за третій-четвертий квартали попереднього року, а розрахунок субсидії на опалювальний сезон у жовтні проводити на підставі доходів за перше півріччя поточного року.

  Таким чином, враховуватимуться більш актуальні доходи громадян.

  При призначенні субсидії на наступний термін відтепер враховуватиметься наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг, якщо загальна сума перевищує двадцять неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

  Передбачено, що субсидія не може призначатися одночасно за місцем реєстрації особи та місцем її фактичного проживання. Зобов’язано отримувача субсидії інформувати протягом місяця про закінчення терміну реєстрації місця проживання.

  Врегульовано питання призначення субсидії недієздатній особі за заявою опікуна.

  Начальник  управління  соціального захисту

  населення Луцької райдержадміністрації                                    С.АВРАМЕНКО

   

  Рівень заробітної плати та стан погашення заборгованості по її виплаті

  Інформуємо, що за статистичними даними станом на 1 серпня 2017 року заборгованість із виплати заробітної плати працівникам району становить 2356,5 тис. грн., що на 19,2 тис. грн. більше, ніж у минулому місяці. Заборгованість виникла у ДП «Луцький комбінат хлібопродуктів №2» Державного агентства резерву України в сумі 1980,1  тис. грн. , у філії «Луцький райавтодор”  ДП «Волинський облавтодор»  – 287,3 тис. грн. та у Волинській державній сільськогосподарській дослідній станції інституту сільського господарства Західного Полісся – 89,1 тис.грн.

   Графіки погашення заборгованості не виконуються, зокрема на  ДП Луцький комбінат хлібопродуктів №2 Державного агентства резерву України відхилення від графіка становить 1980,1 тис.грн., у Волинській державній сільськогосподарській дослідній станції інституту сільського господарства Західного Полісся – 65,0 тис.грн.

  Відносно ДП „Луцький комбінат хлібопродуктів №2” Державного агентства резерву України провадження у справі про банкрутство зупинене, оскільки матеріали справи скеровані до Вищого господарського суду України. 

   

  Соціальний захист населення

  В районі здійснюються заходи щодо соціального захисту багатодітних, малозабезпечених сімей, сімей з дітьми. Забезпечено протягом січня-липня 2017 року нарахування й виплата державних соціальних допомог одержувачам на загальну суму  69,5 млн. грн.

  В районі створено 3 будинки сімейного типу та 7 прийомних сімей, в яких виховується 34 дитини. Нараховано та виплачено державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам на загальну суму 1042,6 тис.грн.

  Здійснено виплату допомоги 778 інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам на загальну суму  9,7  млн. грн.

  Нараховано субсидій на житлово-комунальні послуги та тверде паливо на суму 78,2 млн. грн., заборгованість перед надавачами послуг на 1 серпня  2017 року – 63,2 млн. грн., за  2016 рік заборгованість відсутня.

  Видано путівки для оздоровлення 6 учасникам війни, 9 інвалідам війни (в т.ч. 3 інваліду АТО), 23 інвалідам загального захворювання, 3 членам сім’ї загиблого та 8 учасникам бойових дій. Видано 158 інвалідам району направлення для забезпечення протезними виробами та засобами технічної реабілітації.              

  Забезпечено надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг 6 тисячам громадян. Сума нарахованих пільг складає 7025,5 тис. грн., заборгованість перед надавачами послуг на 1 серпня  2017 року становить 9149,5 тис.грн., за  2016 рік заборгованість складає 3711,2 тис.грн.

  Нарахування по компенсації  автомобільним перевізниками за пільговий проїзд станом на 1 серпня 2017 року становить 881,9 тис. грн., заборгованість відсутня.

  В управління станом на 1 серпня 2017 року надійшло 464 письмових звернень, з них з питань надання матеріальної допомоги – 392 звернень. Проведено 9 засідань комісії з питань використання коштів  з державного та місцевого бюджетів для надання одноразової грошової матеріальної допомоги, малозабезпеченим громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах та інвалідам, на яких вирішено надати допомогу 387 особам з місцевого бюджету на суму 638,5 тис. грн. та 4 особам з державного бюджету на суму 2,6 тис. грн.

  Начальник                                                                             С.АВРАМЕНКО

  Хомич 726 021

  ОГОЛОШЕННЯ!

   

  Як працюватиме для волинян програма монетизації субсидій

   

  Виплата частини зекономлених субсидій у вигляді «живих» грошей відбуватиметься на підставі заяви громадянина. 

   

  Урядовий проект монетизації частини зекономлених субсидій передбачає грошову виплату енергоощадним родинам – еквівалент вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу.

   

  До 1 липня 2017 року підприємства-виробники чи підприємства-виконавці послуг з газо-, та електропостачання в паперовому та електронному вигляді повинні надати структурному підрозділу з питань соціального захисту населення списки енергоощадних субсидіантів із зазначенням суми невикористаної державної допомоги.

   

  Субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів необхідно буде з 1 липня до 1 вересня подати заяву у місцеве управління соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність.

   

  Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.

   

  Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи, через які проводяться виплати соціальних допомог та пенсій, здійснюється субсидіантом самостійно. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим.

  Згідно зі статтею 165.1.1 Податкового кодексу України, субсидія, незалежно від вигляду в якому вона виплачується, не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку. Тому монетизація частини зекономлених субсидій жодним чином НЕ впливає на процес декларування, а отримана від держави сума  НЕ повинна зазначатися у Декларації про доходи громадян.

  Завдяки житловій субсидії 80% доходу родин з невеликим доходом буде збережено, незалежно від розміру платіжки, - Прем'єр-міністр

  Завдяки житловій субсидії 80

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Житлова субсидія – це реальна персональна знижка при сплаті за комунальні послуги, яка дозволить родинам з невеликим доходом 80% від їхнього доходу залишати на інші потреби, незалежно від розміру платіжки. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час селекторної наради з питань реалізації програми житлових субсидій у вівторок.

   

  Голова Уряду зауважив, що житлові субсидії та розстрочка на оплату житлово-комунальних послуг є механізмами компенсації, знижки на оплату для українських родин, домогосподарств, що мають невисокі доходи та потребують такої допомоги, після упровадження ринкових цін на газ.

   

  "Все, що потрібно зробити владі – дати інформацію про це і забезпечити ідентифікацію цієї родини, щоб саме їй це було призначено", - зазначив Володимир Гройсман.

   

  "Тарифи сьогодні є важкими, я це розумію, але для кожної української родини, яка цього потребує, субсидія – це є знижка, розстрочка – це можливість відстрочення платежу", - зазначив Володимир Гройсман.

   

  ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

   

  http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=249468015&cat_id=244276429

   

   

  Наказ "Про повідомну реєстрацію колективних договорів"

  ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН з особистих питань в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації

  ПОЛОЖЕННЯ про управління соціального захисту населення Луцької районної державної адміністрації

  теленфон 

  "ГАРЯЧА ЛІНІЯ" З ПИТАНЬ НАДАННЯ СУБСИДІЙ 

  тел. 728-103, 760-860

  ЗАЯВА про призначення житлової субсидії 

  ДЕКЛАРАЦІЯ про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії

  Інструкція про порядок заповнення бланків

  Субсидія через інтернет стає доступною і для волинян

  Звіт про роботу за 2015

  Призначення субсидій

  Про державну допомогу сім’ям

  Субсидія знову по-новому

   

  ПРИЗНАЧАЄМО ДОПОМОГУ НА ДІТЕЙ ОДИНОКИМ МАТЕРЯМ ТА ТИМЧАСОВУ ДОПОМОГУ ДІТЯМ, БАТЬКИ ЯКИХ  УХИЛЯЮТЬСЯ  ВІД СПЛАТИ АЛІМЕНТІВ ПО НОВОМУ

   

  Порядок споживання енергетичних ресурсів отримувачами субсидії

   

    Інформуємо Вас, що з 01 липня 2015 року запроваджується новий порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, який передбачений постановою Кабінету Міністрів України від 04 червня 2015 року № 389. Детальніше за посиланням - Пам’ятка для пільговика!

   

              Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації запроваджено роботу телефонної ”гарячої лінії”

  для надання консультативної допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей - «гаряча лінія» - 72-81-22
   
  Про інформування осіб, постраждалих внаслідок аварії  на ЧАЕС, щодо надання медичної допомоги 
  На виконання бюджетної програми «Комплексне медико-санітарне забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» у 2015 році Волинській області передбачено 5 067 142,00 гривень.Питання надання медичної допомоги громадянам, захворювання яких пов’язані з наслідками Чорнобильської катастрофи, а також лікування онкологічних захворювань регулюються Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для комплексного медико-санітарного забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 134.На виконання вищезазначеного Порядку, розпорядженням голови облдержадміністрації від 08 серпня 2014 року № 290 затверджено перелік регіональних спеціалізованих медичних закладів Волинської області для лікування постраждалих громадян.  Зокрема:- Волинська обласна  клінічна  лікарня  з  центром радіаційного захисту населення, тел./факс (0332) 77-31-36 (м. Луцьк, проспект Грушевського,    буд. 21);- Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання, тел./факс (0332) 71-28-51 (м. Луцьк, проспект Відродження, буд. 30);- Волинська обласна інфекційна лікарня, тел./факс (0332) 24-94-44     (м. Луцьк, вул. Шевченка, буд. 30);- ЛПЗ «Волинський обласний онкологічний диспансер», тел./фак. (0332) 76-74-68 (м. Луцьк, вул. Тімірязєва, буд. 1).В зазначених медичних закладах громадяни, захворювання яких пов’язані з наслідками Чорнобильської катастрофи, мають можливість пройти безкоштовне лікування із застосуванням високовартісних медичних технологій (проведення високовартісних операцій заміни суглобів, імплантації штучного клапана, коронарне шунтування та ін.), а хворі на онкологічні захворювання безкоштовно пройти процедури хіміотерапії.          Для проведення лікування, постраждалим громадянам необхідно особисто (або родичам) звернутися до департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації із заявою про надання медичної допомоги. До заяви необхідно додати документи:- копію посвідчення особи, яка постраждала внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та вкладки до посвідчення (для категорії 1);- копію паспорта особи (1, 2 та сторінка паспорту з відміткою про реєстрацію);- консультаційний висновок спеціаліста (лікарське консультативне  заключення, виписка із медичної карти хворого) із зазначенням діагнозу захворювань у заявника з обгрунтуванням необхідності надання медичної допомоги в стаціонарі спеціалізованого медичного закладу.Одночасно повідомляємо, що надання медичної допомоги у закладах охорони здоров’я державної та комунальної форми власності здійснюється на підставі договорів, укладених з відповідними закладами охорони здоров’я (з обов’язковим зазначенням калькуляції витрат), та актів про надані послуги.Начальник управління                                                   С.З.АвраменкоНародзонек 726021
   
  При управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації у кабінеті № 108 з метою надання всебічної допомоги та соціальної підтримки демобілізованим особам та їхнім сім’ям, надання відповідних послуг створено ”єдине вікно” за участю фахівців управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Луцького об’єднаного військового комісаріату, управління Пенсійного фонду України в Луцькому районі, Луцького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації та Луцького районного центру зайнятості.

  Санаторно-курортне лікування для постраждалих учасників антитерористичної операції

   

    В районі працює штаб з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції 

   

  Щомісячна адресна допомога особам які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції для покриття витрат на проживання в тому числі на оплату житлово комунальних послуг

   

  Інформуємо, що міжнародним жіночим центром „Ла Страда-Україна” з метою надання психологічної та юридичної допомоги населенню організовані  дитяча „гаряча лінія (0800 500 225 або 0800 500 772 з мобільного телефону) та Національна „гаряча” лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації (0800 500 335 або 0800 500 386 з мобільного телефону).

    

   

   

  ї

   

   

  ПРИЗНАЧАЄМО ДОПОМОГУ НА ДІТЕЙ ОДИНОКИМ

  МАТЕРЯМ ТА ТИМЧАСОВУ ДОПОМОГУ ДІТЯМ,

  БАТЬКИ ЯКИХ  УХИЛЯЮТЬСЯ  ВІД СПЛАТИ АЛІМЕНТІВ

  ПО НОВОМУ

  Переглядів 15174 Останнє редагування Понеділок, 16 квітня 2018 13:50

  Схожі матеріали

  • Державний реєстр виборців Державний реєстр виборців

    

    
    
    
    

                                 ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ВИБОРЦЯ

    Виборець повинен знати Державний реєстр виборців      ОСобистий кабінет виборця                                           

    

   Короткий календарик Торчинського виборця

   29 квітня 2018 року з 08.00 год. до 20.00 год. проводитимуться перші вибори депутатів Торчинської селищної ради та Торчинського селищного голови Луцького району. З собою треба мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України. Без пред’явлення цих документів ви не зможете проголосувати!

   Право голосу на цих виборах матимуть лише члени Торчинської селищної об’єднаної територіальної громади, до складу якої входять населені пункти згідно з додатком 2 до постанови ЦВК від 16 лютого 2018 року № 22, а саме жителі смт Торчин, сіл Білосток, Горзвин, Буяни, Усичі, Усичівські Будки, Веселе, Верхи, Садів, Кошів.

   На місцевих виборах ви як член територіальної громади обираєте місцевого голову та депутатів. Тому голосувати можна лише за адресою реєстрації свого житла, а якщо ви у день виборів виїдете за межі свого населеного пункту (навіть на лікування до обласного центру чи в будь-яке інше місто, смт або село) і не повернетеся до 20.00, то втратите право голосу.

   На сьогодні ефективно працює Особистий кабінет виборця, розміщений на офіційному сайті Державного реєстру виборців (www.drv.gov.ua). Завдяки цьому інтернет-ресурсу ви за 5 хвилин можете зареєструватися й надіслати електронний запит для перевірки вашого включення до цього Реєстру. Уже наступного дня ви отримаєте відповідь від ЦВК і дізнаєтеся на якій саме виборчій дільниці ви будете у списку виборців, якщо у день виборів будете в своєму селищі й не потрапите до лікарні.

   Якщо ви через хворобу потрапили до Торчинської районної лікарні і включені до списку виборців на цій спецдільниці, то зможете однозначно проголосувати за селищного голову, але за депутатів селищної ради, ви матимете право голосувати, якщо проживаєте в тому ж виборчому окрузі, що й згадана райлікарня. Якщо ви проживаєте в іншому окрузі, то аби зберегти своє право обирати депутатів селищної ради, ви можете до 16.04.2018 (до формування списку виборців на спецдільниці) звернутися зі своїм паспортом до виборчої комісії виборчої дільниці, де зазвичай голосуєте, щодо можливості проголосувати за місцем свого проживання.

   З 16.04.2018 кожен виборець має право ознайомитися в приміщенні дільничної виборчої комісії (далі - ДВК) звичайної виборчої дільниці, утвореної за місцем проживання, зі списком виборців та перевірити правильність внесених до нього відомостей.

   До 18.04.2018 включно ДВК надсилає або доставляє в інший спосіб кожному виборцю іменне запрошення, яким повідомляє про включення його до попереднього списку виборців відповідної дільниці, назви всіх місцевих виборів, у яких йому пропонується голосувати, адресу ДВК, її номер телефону і розпорядок роботи, а також про час і місце голосування. Виборцям, стосовно яких у списку виборців є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно, одночасно повідомляється, що їм буде надана можливість проголосувати за місцем перебування.

   Якщо виборець у вказані строки не отримав запрошення на вибори, або якщо після ознайомлення з цим запрошенням чи попереднім списком виборців він помітив якісь неточності щодо себе або інших осіб, або не виявив себе/інших осіб у списку виборців виборець має право звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців або ДВК з відповідною заявою до 23.04.2018 включно.

   На цих виборах право на тимчасову зміну місця голосування відсутнє. Навіть переселенці та біженці з Криму, Луганської та Донецької областей, які тривалий час фактично живуть у вашому селищі не можуть наразі подати таку заяву і проголосувати, бо це не передбачено законом. Переселенці зможуть проголосувати лише у разі, якщо змінять місце проживання (реєстрацію) на фактичне у згаданих населених пунктах, що входять до складу Торчинської об’єднаної територіальної громади і в яких 29.04.2018 відбудуться вибори.

   Якщо виборець виявив неточності у списку виборців, але пропустив строки подання відповідної заяви до ДВК або органу ведення Державного реєстру виборців, то він може це виправити звернувшись із позовом про уточнення списку виборців до місцевого суду до 26.04.2018 включно. При цьому судовий збір не сплачується. Таке рішення суду виборець має передати відповідній ДВК до 18.00 год. 28 квітня 2018 року (суботи).

   Якщо виборець несподівано захворів, що призвело до тимчасової нездатності самостійно пересуватися, то він може (особисто, поштою чи через інших осіб) до 20.00 год. 27.04.2018 звернутися до відповідної ДВК із власноручно написаною заявою про надання можливості проголосувати за місцем перебування (у тому числі, у лікарні в своїй палаті). До такої заяви додається довідка про стан здоров’я, видана медичною установою (лікарнею, амбулаторією, ФАП, поліклінікою тощо). ДВК зобов’язана до дня виборів перевірити відомості заяви та довідки і за результатами такої перевірки включити (або ні) виборця до витягу із списку виборців для голосування «на дому».

   Якщо у запрошенні виборця є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно, але він бажає проголосувати на своїй виборчій дільниці, то йому слід письмово або особисто повідомити про своє бажання відповідну ДВК до 12.00 год. 28.04.2018.

   У день голосування (29.04.2018) будь-які зміни у список виборців не вносяться навіть на підставі рішення суду, а ДВК має право лише виправляти неточності та технічні описки в уточненому списку виборців - неправильне написання прізвища, імені, по батькові, дати народження, номера будинку чи квартири.

   Завчасно перевірте себе у Державному реєстрі виборців (відсьогодні і до 23.04.2018) або списках виборців (з 16 по 23.04.2018), щоб реалізувати своє право голосу! Для перевірки потрібен паспорт!

   Прийдіть 29 квітня 2018 року на свою виборчу дільницю і проголосуйте за нову місцеву владу!

   Відділ адміністрування Державного реєстру виборців організаційного управління апарату Волинської облдержадміністрації

   Адреса: м.Луцьк, Київський майдан, 9, каб. 105, тел. 0332-778276, 778279.

   Електронна пошта: vadm_drv@voladm.gov.ua   Веб-сайт: www.drv.gov.ua 

   Графік роботи: з 8.00 до 17.15 у понеділок-четвер; з 8.00 до 16.00 у п’ятницю (з 13.00 до 14.00 – обідня перерва)

    

   Вибори Торчинської ОТГ

   https://drive.google.com/open?id=1szb1E0riwCjtC1BL21d-iREV1UuC27vp 

   (плакати для ДВК звичайних  і спецдільниць, календарик Торчинського виборця, відповідний календарний план перших місцевих виборів 29.04.2018 та інші матеріали)

    

   До уваги виборців Торчинської селищної об’єднаної територіальної громади!

            У неділю 29 квітня  2018 року відбудуться перші вибори Торчинського селищного голови та депутатів Торчинської селищної ради. Голосування буде проводитись з 8 до 20 години без перерви.

               Право голосу на місцевих виборах мають виборці, які належать до місцевої громади та проживають  в межах відповідного виборчого округу. Належність до місцевої громади та проживання на відповідній території (смт Торчин, с. Білосток, с. Горзвин, с. Буяни, с. Усичі, с. Усичівські Будки, с. Веселе, с. Верхи, с. Садів, с. Кошів) визначається зареєстрованим місцем проживання.

               Списки виборців будуть виготовлені на основі даних Державного реєстру виборців.

               Кожен виборець має право ознайомитися із попереднім списком виборців у приміщенні дільничної виборчої комісії. Іменні запрошення виборцям дільничні виборчі комісії зобов’язані доставити до 18 квітня 2018 року  включно.

                Звертаємо Вашу увагу, що:

               - із заявою про уточнення попереднього списку виборців можна звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Луцької райдержадміністрації або до дільничної виборчої комісії до 23 квітня 2018 року включно;          

               - із адміністративним позовом до суду  - до 26 квітня 2018 року включно;

   - із заявою до дільничної виборчої комісії з проханням забезпечити голосування за місцем перебування виборця разом з довідкою медичної установи про стан його здоров’я - не пізніше 20-ї години п'ятниці 27 квітня 2018 року.

               Виборець, постійно нездатний самостійно пересуватися, стосовно якого у списку виборців зазначена відповідна відмітка, може до 12 години 28 квітня 2018 року письмово або осибисто повідомити відповідну дільничну виборчу комісію про бажання проголосувати у приміщенні для голосування.

               Також на сьогодні вже працює веб-ресурс „Особистий кабінет виборця” (www.drv.gov.ua), розміщений на офіційному сайті Державного реєстру виборців. Завдяки цьому ресурсу в інтернеті можна перевірити своє включення до Державного реєстру виборців та виборчу адресу.

   Зміни до уточненого списку виборців вносяться виключно на підставі рішення суду та повідомлень відділу ведення Державного реєстру виборців щодо усунення кратного включення виборця у списку виборців на цій виборчій дільниці.  Такі зміни можуть бути внесені до 18 години 28 квітня 2018 року.

               У день голосування жодні зміни у список виборців не вносяться (навіть за рішенням суду), а ДВК має право лише виправляти неточності та технічні описки в уточненому списку виборців - неправильне написання прізвища, імені, по батькові, дати народження, номера будинку, квартири місця проживання - у разі якщо, незважаючи на такі технічні описки, є зрозумілим, що до списку виборців включено саме того виборця, який прибув на виборчу дільницю для голосування.

   Розбіжності у виборчій адресі виборця в уточненому списку та паспорті громадянина України щодо найменування вулиці (проспекту, бульвару, площі, провулка, кварталу тощо) або номера будинку в разі, якщо такі розбіжності стосуються тієї самої вулиці чи того самого будинку та пов’язані з перейменуванням вулиці, зміною нумерації існуючого будинку, не можуть бути підставою для відмови у видачі виборчого бюлетеня такому виборцю та не потребують внесення змін до списку виборців.

            Для перевірки та уточнення своїх персональних даних просимо звертатись у відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Луцької райдержадміністрації. Адреса: 43001, Волинська обл., м.Луцьк, вул.Ковельська, 53, каб. 201, тел. (0332) 72-51-97. Графік роботи: з 8.00 до 17.15 (понеділок - четвер), з 8.00 до 16.00 - п’ятниця.

   Відділ ведення Державного реєстру виборців 

    

   ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ВИБОРЦІВ

               Невід'ємне право громадянина демократичної держави – вільно обирати владу. Неодмінний обов'язок демократичної держави – забезпечити своїм громадянам можливість реалізувати це право, в тому числі, і  через створені державні органи.

   Відділ ведення Державного реєстру виборців у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, Центральної виборчої комісії, Міністерства закордонних справ, голови районної державної адміністрації, регіонального органу адміністрування Державного реєстру виборців (www.voladm.gov.ua), також положенням про відділ.

    

   Положення про відділ ведення Реєстру

    

    Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Луцької районної державної адміністрації знаходиться за адресою:

   Адреса: 43001, Волинська обл., м. Луцьк, вул.Ковельська, 53 (II поверх, каб.201)
   тел. (0332) 725 197, факс (0332) 725 197
   e-mail: vvdrv@lutskadm.gov.ua

    Графік роботи відділу:

   понеділок — четвер з 8.00 до 17.15
   п’ятниця — з 8.00 до 16.00
   перерва на обід з 13.00 до 14.00
   субота, неділя — вихідні

    

   Графік прийому громадян начальником відділу:
   щовівторка з 10.00 до 13.00

    

   Щомісячний звіт про діяльність відділу

    

   Посадові інструкція начальника відділу 

   Посадові інструкції працівників відділу

    

   Начальник відділу: Хомчук Людмила Олександрівна
   Головний спеціаліст відділу: Доленко Тетяна Олексіївна
   Головний спеціаліст відділу: Бабич Наталія Василівна

    

                                                                                                                                  

    

    
    

   Основними завданнями відділу ведення Державного реєстру виборців є:


   Відомісті про кількість виборців

   Інформація про виборчі дільниці

   КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ

   http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр

   Завантажити

   ЗАКОН УКРАЇНИ

   Про Державний реєстр виборців

   http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/698-16

   Завантажити

   ЗАКОН УКРАЇНИ
   Про звернення громадян

   http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/393/96-%D0%B2%D1%80

   Завантажити

   ЗАКОН УКРАЇНИ

   Про вибори Президента України

   http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/474-14

    

   Завантажити

   ЗАКОН УКРАЇНИ

   Про вибори народних депутатів України

   http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/4061-17

   Завантажити

   ЗАКОН УКРАЇНИ
   Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної
   Республіки Крим, місцевих рад та сільських,
   селищних, міських голів

   http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2487-17http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2487-17

   Завантажити

   ЗАКОН УКРАЇНИ
   Про всеукраїнський  референдум

   http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/5475-17

   Завантажити

   ЗАКОН УКРАЇНИ

   Про доступ до публічної інформації

   http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/2939-17

   Завантажити

   ЗАКОН УКРАЇНИ

   Про державну службу

   http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/4050-17

   Завантажити

   ЗАКОН УКРАЇНИ

   Про інформацію

   http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2657-12

   Завантажити

   ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
   від 13 вересня 2012 року №893

   Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси

   http://www.cvk.gov.ua/pls/acts/ShowCard?id=31719&what=0

   Завантажити

   ПОСТАНОВА ЦЕНТРАЛЬНОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ

   від 15 квітня 2014 року № 276

    Про Роз’яснення щодо порядку перевірки факту тимчасової нездатності виборця самостійно пересуватися для організації голосування з виборів Президента України за місцем перебування виборців

   http://www.cvk.gov.ua/pls/acts/ShowCard?id=36194&what=0

    Завантажити

    

    

    
    
    
    

    

  • Селищні, сільські ради Селищні, сільські ради

    

   Назва сільської ради Файл
   Баківцівська cільська рада Викладено
   Білостоцька cільська рада Викладено
   Боратинська cільська рада Викладено
   Буянівська cільська рада Викладено 
   Веселівська cільська рада Викладено 
   Воютинська cільська рада Викладено 
   Гіркополонківська cільська рада Викладено 
   Городищенська cільська рада Викладено 
   Заборольська cільська рада Викладено 
   Коршівська cільська рада Викладено 
   Княгининівська cільська рада Викладено
   Лаврівська cільська рада Викладено
   Липинська cільська рада Викладено 
   Лищенська cільська рада Викладено 
   Підгайцівська cільська рада Викладено 
   Піддубцівська cільська рада Викладено 
   Радомишльська cільська рада Викладено 
   Ратнівська cільська рада Викладено 
   Романівська cільська рада Викладено 
   Садівська cільська рада Викладено 
   Смолигівська cелищна рада Викладено 
   Торчинська cелищна рада Викладено 
   Чаруківська cільська рада Викладено 
  • Житлово-комунальне господарство Житлово-комунальне господарство

    КОМУНАЛЬНІ ПІДПРИЄМСТВА

    

   Найменування підприємства

   Адреса

   Номер телефону

   ВУЖКГ смт. Рокині

   смт. Рокині, вул. Шкільна, 1

   70-94-98

   Липинське ВЖКГ

   с. Липини, вул. Центральна, 9

   79-76-16

   Торчинське ВУЖКГ

   смт. Торчин, вул. Незалежності 49

   79-14-72

   Маяківське ВУЖКГ

   с. Маяки, вул. 17 вересня, 77

   79-17-51

   ВКП «Грань»

   с. Г. Полонка, вул. Горохівська, 2а

   79-29-90

   «Комунальне підприємство при Підгайцівській сільській раді

   с. Підгайці, вул. Шкільна, 28

   28-53-97

   КП «Рокині»

   с. Рокині, вул. Шкільна, 1

    

   КП «Луцьке»

   с В. Омелянник, вул. Володимирська, 5

    

   ВКП по наданню послуг населенню та виробництву сільськогосподарської продукції при Чаруківській сільській раді

   с. Чаруків

   79-75-18

   ВКП по наданню послуг населенню та виробництву сільськогосподарської продукції при Коршівській сільській раді

   с. Коршів, вул Л. Українки, 82

   79-75-64

   МКП по наданню послуг населенню та виробництву сільськогосподарської продукції при Смолигівській сільській раді

   с. Смолигів, вул. Миру, 2

   79-18-87

   ВКП по наданню послуг населенню та виробництву сільськогосподарської продукції при Лаврівській сільській раді

   с. Лаврів

   79-75-71

  • Розрахунки за енергоносії Розрахунки за енергоносії

    

    

   Оперативна інформація про стан розрахунків за спожиту електроенергію по Луцькому району

    

   Станом на 01 квітня 2018 року згідно інформації ПАТ «ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ» спожито 18,912 млн. куб. метрів газу на суму 133,543 млн. грн., за який оплачено 105,011 млн. грн. (78,6 %), у тому числі бюджетними установами спожито  0,51 млн. куб. метрів газу на суму 5,526 млн. грн., за який оплачено  4,614 млн. грн. (83,5 %), зокрема:

   - державний бюджет – спожито 0,004 млн. куб. метрів газу на суму 0,048 млн. грн., за який оплачено 0,048млн. грн. (100 %);

   - місцевий бюджет – спожито 0,506 млн. куб. метрів газу на суму 5,478 млн. грн., за який оплачено 4,566 млн. грн. (83,4 %).

   Населенням району спожито 18,402 млн. куб. метрів газу на суму 128,017 млн. грн., за який оплачено 100,396 млн. грн. (78,4%), у тому числі:

   - пільги – вартість спожитого газу 4,311 млн. грн., оплачено – 5,444 млн.грн.(126,3%);

   - субсидії – вартість спожитого газу 71,487 млн. грн., оплачено – 53,693 млн.грн. (75,1%);

   - частка населення – спожито газу 18,402 млн. грн., на суму 52,219  млн.грн., оплачено – 41,259 млн.грн. (79,0%).

   Загальна заборгованість (враховуючи борги минулих років) складає 197,864 млн. грн.

   Заборгованість населення складає 196,924 млн. грн., в тому числі, частка населення складає -118,129 млн. грн., заборгованість по пільгах – 3,263 млн. грн., по субсидіях – 75,532 млн. грн.

   За інформацією ПАТ «Волиньобленерго» станом за 01 квітня 2018 року спожито 31,874 млн. кВт. г електроенергії, на суму 56,156 млн.грн., за яку оплачено  54,52 млн.грн. (97,09%) в тому числі:

   в промисловості – 3,603 млн. кВт. г, на суму 9,027 млн. грн., за яку оплачено 9,229 млн. грн. (102,24 %);

   в с/господарстві – 2,315 млн. кВт. г, на суму 5,763 млн. грн., за яку оплачено 5,545 млн. грн. (96,22 %);

   в ЖКГ – 4,458 млн. кВт. г, на суму 7,627 млн. грн., за яку оплачено    7,109 млн. грн. (93,21 %);

   в бюджетній сфері в тому числі:

   установи місцевого бюджету – 1,201 млн. кВт. г, на суму 2,976 млн. грн., за яку оплачено 2,931 млн. грн. (98,49 %);

   установи державного бюджету – 0,05 млн. кВт. г, на суму 0,093 млн. грн., за яку оплачено 0,089 млн. грн. (95,7 %);

   установи обласного бюджету – 0,229 млн. кВт. г, на суму 0,574 млн. грн., за яку оплачено 0,586 млн. грн. (102,09 %).

   Населенням спожито 17,596 млн. кВт. г., на суму 22,765 млн. грн., за яку оплачено 21,77 млн. грн. (95,6%) в тому числі:

   - пільги – вартість спожитої електроенергії 0,276 млн. грн., оплачено – 0,383 млн.грн.(138,77%);

   - субсидії – вартість спожитої електроенергії  3,694  млн. грн., оплачено – 3,733 млн.грн. (101,06%);

   - частка населення – вартість спожитої електроенергії 18,795 млн. грн., оплачено – 17,654 млн.грн. (93,93%).

   Станом на 01 квітня 2018 року загальний борг з урахуванням боргу минулих років складає 11,459 млн. грн., при цьому:

   по промисловості заборгованість склала 18 тис. грн.;

   сільгоспспоживачі заборгували 29,12 тис. грн.;

   по ЖКГ – 2007,15 тис. грн., в тому числі водоканал – 416,15 тис. грн.;

   по підприємствах та організаціях місцевого бюджету – 27,59 тис. грн.;

   по підприємствах та організаціях державного бюджету – 5,47 тис. грн.;

   населення (без пільг та субсидій) – 7748,75 тис. грн.;

   інші – 55,84 тис. грн.;

   по пільгах – 94,07 тис. грн.

   по субсидіях – 1472,64 тис. грн.

   Разом з тим подаємо інформацію щодо розрахунків за природний газ, електроенергію та порівняльну характеристику енергоспоживання згідно з поданими додатками 1, 2, 3.

    

    

  • Енергозбереження Енергозбереження

   Енергозбереження

    

   Про стан запровадження енергозберігаючих технологій в бюджетних установах, підприємствах, організаціях району за 2017 рік.

   За 2017 рік на  території району впроваджено енергозберігаючих заходів     на суму 14,528 млн. гривень, у результаті впроваджених яких очікується  розрахунковий економічний ефект у розмірі 21,413 млн. гривень. 

    Зокрема, у комплексі організаційно-технічних заходів з економії електричної енергії, впроваджено заходів га суму 0,1555 млн. грн., а саме замінено лампи на енергозберігаючі у адмінприміщенні Радомишльської сільської ради та ДНЗ смт Рокині. Розрахунковий економічний ефект від впроваджених заходів очікується   0,311  млн. гривень.

   У комплексі організаційно-технічних заходів з економії електричної енергії впроваджено заходи по реконструкції та будівництву вуличного освітлення на загальну суму 2,7568 млн. грн., а саме проведено:

   -  реконструкцію вуличного освітлення на суму 0,4609 млн. грн. на території Гіркополонківської сільської ради  по вулицях Заводська, Нова, Квітнева с.Полонка, вул.Весела, Вільна с.Оздів, вул.Польова, Відродження с.Г.Полонка;

   - будівництво вуличного освітлення вулиці Оздівська, Зелена села Гірка Полонка на суму 0,4993 млн. гривень;

   -  реконструкцію вуличного освітлення на суму 0,410 млн. грн. на території Городищенської сільської ради по вул. Східна с. Григоровичі, вул. Центральна с. Городище;

   -  реконструкцію вуличного освітлення на суму 0,0949 млн. грн. на території Воютинської сільської ради вул. Дружби народів с. Гать, вул. Миру, Зарічанська с. Воютин, вул. Дружби народів, 1 Травня с.  Тертки

   -  реконструкцію вуличного освітлення на суму 1,18 млн. грн. на території Княгининівської сільської ради;

   -  реконструкцію електроустановок вуличного освітлення (встановлення автономних систем на сонячних модулях) у с.Ратнів Ратнівською сільською радою вартістю 0,045 млн. грн.;

   -  реконструкцію вуличного освітлення на суму 0,0662 млн. грн. на території Торчинської селищної ради вул. Незалежності,  Наливайка, Народна, Кошового, Луцька, Шапова смт Торчин.

   Розрахунковий економічний ефект від впроваджених заходів очікується   13,783  млн. гривень.

   У комплексі заходів по оптимізації режимів роботи систем теплопостачання, модернізації енергетичного обладнання на об’єктах бюджетної сфери проведено заходів на суму 0,946 млн. грн., а саме:

   - проведено заміну теплотраси БК с.Лище  вартістю робіт 89 тис. гривень

   - ремонт системи опалення АЗПСМ с.Забороль  вартістю 111 тис. гривень;

   - замінено систему опалення ДНЗ с.Боратин на суму 700 тис. гривень;

   - поточний ремонт котла ЗОШ села Романів вартістю 8,541 тис. гривень;

   - поточний ремонт системи опалення ДНЗ с. Воютин  вартістю 22,0 тис. гривень;

   - поточний ремонт системи опалення адмінприміщення Воютинської сільської ради вартістю 16,0 тис. гривень;

    Розрахунковий економічний ефект від впроваджених заходів очікується в розмірі  181 тис. гривень.

   У сфері впровадження прогресивних архітектурно-конструктивних рішень, поліпшення теплозахисних властивостей будівель впроваджено заходів на суму 10,671 млн. грн., а саме:

   - встановлення металопластикових вікон та дверей на зальну суму 5515 тис. грн., з них районний бюджет - 4909,5 тис. грн. (Луцька ЦРЛ , ВКП "Грань", Городищенська, Заборольська, Чаруківська с.р., БК сіл Радомишль, бібліотека для дорослих смт Торчин, ДНЗ с.Воютин, КЗ «Луцький РЦПМСД»);

   - проведено ремонт та реконструкцію покрівель на суму 3215 тис. грн., з них районний бюджет - 2857,4 тис. грн. (БК сіл Лище, Городище, Білосток,  ДНЗ сіл Романів, Баїв, ЗОШ с. Боратин, НД "Просвіта" с.Ратнів).

   - проведено утеплення приміщень на суму 2305,127 тис. грн., з них районний бюджет - 1312 тис. грн. (БК сіл Лище, Романів, Піддубці).

     Розрахунковий економічний ефект від впроваджених заходів очікується у розмірі 7,138 млн. гривень.

   Таранюк 782 159

    

   Володимир Кістіон обговорив з представниками Світового банку питання реформ в енергетичному секторі України

   Уряд працює над тим

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   Сьогодні відбулася зустріч Віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона з представниками Світового банку. У зустрічі взяли участь директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Сату Кахконен, директор Департаменту глобальної практики з питань енергетики та видобування Світового банку Ранджіт Ламех, керівник портфелю проектів Світового банку в Україні Клавдія Максименко та інші.

   У ході бесіди сторони обговорили питання функціонування та реформування енергетичного сектору України.

   Володимир Кістіон поінформував представників Світового банку про результати діяльності Робочої групи з питань прискорення реформування НАК «Нафтогаз України». Зокрема, він наголосив, що на попередньому засіданні групи було обговорено та схвалено актуалізований план реструктуризації ПАТ «НАК «Нафтогаз України», узгоджено проект плану з корпоративного управління нового оператора газотранспортної системи України ПАТ «Магістральні газопроводи України» тощо. Володимир Кістіон зауважив, що утворення нового оператора ГТС планується протягом листопада поточного року.

   Представники Світового банку подякували за можливість отримати та актуальну інформацію з проблемних питань та висловили готовність надалі тісно співпрацювати над реалізацією завдань реформування енергетичного сектору України.

   У свою чергу Володимир Кістіон закликав представників Світового банку брати активну участь у діяльності Робочої групи з питань прискорення реформування НАК «Нафтогаз України».

   ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

   http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=249464626&cat_id=244276429

    

    

    

    

   Скорочення та заміщення споживання газу альтернативними видами палива – питання енергетичної безпеки України

    

   Про це сьогодні повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у ході виступу на спільному засідання Комітету ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки та Комітету у закордонних справах «Дипломатичний фронт. Шляхи посилення енергетичної безпеки».

            На переконання Голови Агентства, національна енергетична безпека безпосередньо залежить від скорочення споживання традиційних енергетичних ресурсів, особливо газу. Важливу роль при вирішенні цього питання відіграє розвиток відновлюваної енергетики. Про це дбають вже всі країни світу. С. Савчук нагадав, що переломним моментом у розвитку «чистої» енергетики став 2015 рік, коли обсяг інвестицій у відновлювані джерела енергії вперше перевищив суму коштів, залучену у розвиток традиційної енергетики.

            «Тому Україні життєво необхідно переймати досвід США, країн Європи та впроваджувати ефективні механізми скорочення та заміщення споживання традиційних енергоресурсів. Для цього вже чимало було зроблено. За два останні опалювальні сезони за трьома категоріями споживачів – населення, підприємства теплокомуненерго та бюджетна сфера - вдалося скоротити споживання газу на 7,2 млрд м3. За два роки додатково встановлено 1,2 ГВт теплових потужностей, що працюють на інших, крім газу, видів палива», - наголосив Голова.

            Сергій Савчук також закликав представників депутатського корпусу прийняти законопроект щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії  (від 30.03.2016 № 4334), який розглядатиметься в сесійній залі 20 вересня цього року.

            «Цим законопроектом ми даємо можливість інвестору, який буде виробляти тепло з інших, крім газу, видів палива, повертати свої інвестиції за  гарантованим тарифом, закладеним у цьому законопроекті. Якщо у будь-якому місті України інвестор встановить твердопаливну котельню, то він буде чітко знати, що його тариф становитиме 90% від тарифу на тепло з газу. Завдяки цьому в Україні можна буде лише за рахунок таких інвесторів додатково замістити 3 млрд м3 газу на рік», - підкреслив Голова та додав, що прийняття законопроекту також сприятиме створенню нових робочих місць, розвитку малого та середнього бізнесу, додатковим надходженням у бюджет.

   Довідково.

            Спільне засідання Комітету ВРУ з питань ПЕК та  Комітету у закордонних справах «Дипломатичний фронт. Шляхи посилення енергетичної безпеки» відбулося за участю народний депутатів України, представників Посольств Канади, Великобританії в Україні, Міненерговугілля, МЗС, Держенергоефективності, ключових енергетичних компаній, експертів в галузі енергетики, а також представників міжнародних організацій.

   http://saee.gov.ua/uk/news/1323

   Утеплення багатоповерхівки за підтримки Уряду дає змогу удвічі зменшити комунальні платежі його мешканцям

   Утеплення багатоповерхівки за підтримки Уряду дає змогу удвічі зменшити комунальні платежі його мешканцям

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   Про це повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, презентуючи сьогодні журналістам результати національного дослідження "Ефективність державної підтримки реалізації енергоефективних заходів в ОСББ", проведеного Агентством спільно з проектами IFC та USAID.

   "Результати цього дослідження – це відповідь усім без виключення скептикам, які вважають, що люди беруть кредити, утеплюються і не мають жодного результату", - наголосив Голова та повідомив, що у рамках дослідження проведено опитування 127 ОСББ та ЖБК по всій Україні, які вже взяли участь в Урядовій програмі, впровадили заходи та отримали відшкодування.

   "За даними опитаних ОСББ, економія тепла для будинку після термомодернізації складає 24%. Наприклад, середня вартість заходів з утеплення серед них склала 137 тис грн., з яких близько 84 тис. грн. – фінансова допомога Уряду та місцевої влади", - зазначив Голова та навів успішні приклади комплексного утеплення багатоповерхівок: ОСББ "Явір - 2011" у  Луцьку та ОСББ «Галицького-4» у Рівному після утеплення зменшили витрати на опалення удвічі.

   Голова Агентства також повідомив і про ефект від впровадження інших заходів. Так, після встановлення ІТП ОСББ отримає додатково ще 10% економії тепла. Модернізації систем освітлення в будинку дає 71% економії електроенергії. Ті учасники програми, які замінили вікна на енергоефективні, отримали в середньому 14% економії тепла.

   Загалом, зі слів Голови Агентства, за результатами дослідження 100% опитаних ОСББ/ЖБК-учасників програми відчули позитивні зміни після реалізації енергоефективних заходів, 70% - досягли значної економії. "Крім того, 81% опитаних ОСББ відчули підвищення комфорту житла, що теж важливо. Це означає, що не потрібно буде купувати нове житло. Варто лише утеплити своє помешкання і будете жити в оновленому комфортному будинку", - підкреслив Голова та додав, що ринкова вартість такого житла зростає щонайменше на 25%.

   Підсумовуючи, Голова підкреслив, що тепер ці ОСББ-учасники програми увійдуть у новий опалювальний сезон 2016/2017 з утепленими будинками та у рази меншими рахунками за комунальні послуги.

   Довідково.

   Презентація "Ефективність Урядової програми з енергоефективності для ОСББ: результати національного дослідження, факти, успішні приклади" за посиланням: http://saee.gov.ua/sites/default/files/Report.pdf

   Захід відбувся 12 липня у ІА "Інтерфакс-Україна". Його учасниками також стали керівник проекту IFC "Енергоефективність в житловому секторі України" Софія Лінн, директор Проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні" Діана Корсакайте, керівник житлово-комунальних програм громадянської мережі "Опора" Тетяна Бойко, секретар міської ради м. Луцька Юлія Вусенко, Голова Асоціації енергоаудиторів України Андрій Цибулько, Голова правління Ради Голів ОСББ м. Луцька Роман Бондарук, Голова правління ОСББ "Альма-центр" (м. Харків) Юлія Самойлова, Голова правління ОСББ "Берегиня" (м. Львів) Олександра Слободян.

   Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності

    

    

   Підвищення енергоефективності значно скоротить рахунки домогосподарств - Президент на Нацраді Реформ з питань енергоефективності

    

   Підвищення енергоефективності

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   Під головуванням Президента Петра Порошенка відбулось засідання Національної Ради Реформ з питань енергоефективності. Глава держави наголосив, що Україні вдалося суттєво знизити імпорт газу, обсяг якого на сьогодні значно менший, ніж обсяг реверсних постачань, які ми змогли забезпечити завдяки ефективній співпраці  з Європейським Союзом. За підсумками минулого року частка імпорту газу з Росії в 1,7 разів була меншою, ніж обсяг імпорту газу з Європи.  

   ,,Впровадження заходів з енергоефективності може значно скоротити і рахунки домогосподарств, про які сьогодні так багато говорять політики’’, - підкреслив Петро Порошенко.

   Глава держави наголосив, що проведення даної реформи дозволить впродовж п’яти років зменшувати імпорт природнього газу на 1-1,5 млрд м3 щороку, скорочувати витрати держави на субсидії на 3-5 млрд грн. щороку.

   Петро Порошенко зазначив, що зміни не будуть обмежуватися лише приведенням тарифів до ринкового рівня. Держава повинна потурбуватися про ефективну інфраструктуру  енергопостачання, впровадження сучасних енергоощадних технологій, зменшення частки  енергоємних виробництв в структурі економіки та запровадження стимулів для впровадження заходів енергоефективності.

   ,,В першу чергу, українці мають відчути покращений сервіс, гідне ставлення до себе, як до реального власника будівель, прозорість розрахунків – вони мають на це право та можливість самим регулювати об’єми отримуваних послуг. Власне кажучи, для цього і робляться реформи’’,  - підкреслив Президент.

   Президент підкреслив: ,,Стратегічні кроки, які будуть спрямовані на заходи з підвищення енергоефективності, які маємо розглянути на сьогоднішньому засіданні, дозволять не лише досягти значного скорочення споживання та заміщення газу, але відкриють абсолютно нові ринки з широкими інвестиційними можливостями’’. Глава держави додав, що це також дозволить створити нові робочі місця.

   ,,Одним із ефективних інструментом зміцнення енергетичної безпеки є підвищення енергетичної ефективності національної економіки’’, - підкреслив Глава держави. За офіційними даними Міжнародного енергетичного агентства, енергоємність ВВП України у більш ніж 2,5 рази вища, ніж в країнах ОЄСР. В Україні питоме споживання енергоресурсів на квадратний метр житла є на 60-70% більшим, ніж в середньому в країнах ЄС, а використання газу для опалення м2 – в 2-2,5 рази більше.

   Україна також має підприємства теплокомунерего з застарілим обладнанням та тепломережами, де втрачається до 30% тепла. ,,Із 18,6 мільярдів кубів, які щороку йдуть на опалення та інші потреби населення, два з половиною мільярди втрачається в системі централізованого постачання по дорозі до домогосподарств. Ще мільярди – ,,випаровуються’’ в будинках крізь старі вікна, двері, стіни. Ми не такі багаті, щоб дозволити собі гріти космос, повітря та небо’’, - наголосив Глава держави.

   При цьому Глава держави особливо підкреслив, що запровадження цієї реформи дасть можливість створити близько 50 тис. нових робочих місць та близько 5 млрд грн. щорічних податкових надходжень.

   Президент наголосив, що ця мета може бути досягнута лише за належного фінансування, відповідно, пріоритетним має бути створення Державного фонду енергоефективності та запровадження комплексної державної програми енергомодернізації житлових та громадських будівель.

   За словами Глави держави, якщо у 2013 році 92% імпортного газу ми отримували з Росії, то в 2014 році знизили цей показник до 74%. За підсумками минулого року він склав вже 37% - з тенденцією до скорочення. Цього року відсоток складає нуль, наголосив Президент.

   ,,Вже сьогодні не ми, як всі 22 роки історії України, ходили з протягнутою рукою і просили чи не дасть нам країна агресор трохи газу, а вже до нас стукають у двері і пропонують – чи не купили б ми трохи російського газу по конкурентній ціні’’, - сказав Президент.

   Глава держави підкреслив, що нині триває процес викорінення корупції, повернення контролю над державними підприємствами та боротьба з монополіями. Так, ключові підприємства енергетичної галузі - ,,Енергоатом’’, ,,Нафтогаз України’’, ,,Укренерго’’, ,,Укргідроенерго’’, ,,Центренерго’’, -  сумарно збільшили прибутки на 10 млрд грн. Президент нагадав, що з метою диверсифікації джерел для атомних електростанцій підписано угоди з альтернативними постачальниками ядерного пального, зокрема з Westinghouse.

   Диверсифікація маршрутів енергопостачання, поява конкурентних джерел вкупі із зниженням світових цін на нафту та газ, спонукали до зниження ціни на газ з 337 доларів в I кварталі 2015 року до 227 доларів в IV-му і на цей рік ми говоримо по ціну 160-180 доларів за 1 тис. м3, констатував Глава держави.

   ,,Ще позаминулого року дефіцит ,,Нафтогазу’’ становив 110 млрд. гривень, я дуже сподіваюсь що в цьому році у нас буде нульовий дефіцит і ми можемо впевнено про це  наголошувати цього року – виходимо в нуль’’, - звернувся Президент до керівника компанії.

   http://www.president.gov.ua/news/pidvishennya-energoefektivnosti-znachno-skorotit-rahunki-dom-37327

    

    

   Населення продовжує активно утеплюватися за підтримки Уряду

   5522

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   Про це заявив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, коментуючи дані щотижневого моніторингу дії Урядової програми з енергоефективності.

   У травні цього року населення взяло 17 522 "теплих" кредитів на суму більше 290 млн гривень. Це майже той об’єм коштів, який залучався у жовтні-листопаді минулого року, у пік популярності програми.

   "Така статистика дає підстави бути впевненими у тому, що програма діє і набирає обертів, населення довіряє Уряду і вже у травні активно скористалося державною підтримкою на утеплення", - повідомив Голова Агентства.

   Так, за минулий тиждень, з 23 по 29 травня, населенням залучено 3586  кредитів на суму 60,7 млн гривень. З них 3429 кредитів на суму 57,4 млн грн. оформлено на енергоефективні матеріали та обладнання. Ще 150 кредитів сумою 2,7 млн грн. взято для заміни газових котлів.

   За тиждень учасниками програми стали ще 7 ОСББ, які взяли кредитів на суму 576 тис. грн. для проведення загальнобудинкових енергоефективних заходів.

   Активну участь у програмі беруть і малозабезпечені родини. Так, за тиждень видано 2981 кредит на суму44,4 млн грн. для субсидіантів.

   За весь період дії програми населенням та ОСББ отримано більше 110 тисяч кредитів на суму більше 1,8 млрд гривень.

   Загалом, до програми долучилося більше 130 тисяч українських родин.

   Управління комунікації та зв’язків з громадськістю 

   http://saee.gov.ua/uk/news/1158 

    

    

   Сергій Савчук: Місцеві програми здешевлення "теплих" кредитів – це додаткова підтримка населення при утепленні

   5523

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   Голова Держенергоефективності Сергій Савчук вкотре звертає увагу органів місцевого самоврядування на необхідність активніше долучатися до ініціатив Уряду у сфері енергоефективності  та розробляти місцеві програми з відшкодування частини відсотків за кредитами на утеплення.

   За його словами, заслуговує уваги активність міської ради міста Краматорська, яка з власної ініціативи приєдналася до реалізації державної програми "теплих" кредитів. Для цього міський голова міста Краматорська Андрій Панков підписав Заяву-приєднання до Меморандуму про партнерство у сфері енергоефективності житлових будинків між Держенергоефективності та Донецькою облдержадміністрацією від 24 липня 2015 року.

   У результаті започаткованої співпраці 27 квітня цього року Краматорська міська рада прийняла Програму відшкодування частини суми "теплих" кредитів для населення та ОСББ. Програма діятиме у м. Краматорську протягом 2016-2018 років.

   "В Україні майже всі міста-обласні центри підписали з нами меморандуми про співпрацю і таке партнерство вже довело свою ефективність. Адже мешканці одночасно можуть скористатися двома програмами компенсації: державною та місцевою. І кредити на утеплення будуть значно здешевлені", – прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

   Програма Краматорська передбачає три механізми відшкодування за "теплими" кредитами. Перший – відшкодування 10% суми кредитів для фізичних осіб. Другий – 15% суми кредитів для ОСББ/ЖБК, а також відсотків, нарахованих за користування кредитом протягом перших двох місяців. Третій – за умови отримання міським бюджетом м. Краматорська субвенції обласного бюджету Донецької області передбачає відшкодування 10% першого внеску, а також залишку суми кредиту та нарахованих відсотків із врахуванням компенсації за рахунок коштів державного бюджету.

   Найближчим часом очікується прийняття рішення міської ради про виділення коштів з міського бюджету  в обсязі не менше 300 тис. грн. на фінансування цієї програми у 2016 році.

   "Приємно відзначити, що місцева влада працюватиме над питанням підвищення енергоефективності не тільки у житлових будинках, а у бюджетній сфері", - наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та пояснив, що на II Форумі енергоефективного партнерства, який відбувся 12 травня цього року у м. Києві, між Краматорською міською радою та Держенергоефективності було підписано Меморандум про партнерство щодо запровадження енергосервісу для підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетних установ. 

   Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

   http://saee.gov.ua/uk/news/1157

    

   Держава стимулює виробництво та постачання бюджетним установам тепла «не з газу»

    

   5524

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   1 червня 2016 року на своєму засіданні Комітет ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки підтримав проект Закону України «Про внесення змін до статті 19 Закону України «Про теплопостачання» щодо укладення довгострокових договорів на постачання теплової енергії» (реєстр. № 4581 від 04.05.2016).

   "Усім відомо, що діюче законодавство передбачає укладання лише однорічних договорів на виробництво та постачання теплової енергії бюджетним установам. На думку експертів, це суттєвий бар’єр для тих підприємців, хто планує інвестувати в альтернативну теплоенергетику. Адже більшість проектів із заміщення газу має довший термін окупності - до 5 років", - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та додав, що проект акта розроблено Агентством з метою стимулювання заміщення газу при виробництві тепла і його постачання бюджетним установам.

   Так, змінами передбачається, що постачання бюджетній установі тепла, виробленого саме з використанням альтернативних джерел енергії, здійснюватиметься на підставі договору, строк дії якого становитиме не менше 5 років.

   Така правова норма забезпечить гарантію повернення постачальникам тепла "не з газу" вкладених інвестицій за всіх можливих варіантів здійснення інвестиційних заходів.

   Загалом, за результатами засідання народні депутати, члени Комітету ВРУ з питань ПЕК вирішили рекомендувати ВРУ прийняти даний законопроект за основу та в цілому.

   Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

   http://saee.gov.ua/uk/news/1165

    

    

    

  • Сільське господарство Сільське господарство

    

    
    

   Звіт

   управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

   про роботу за березень місяць 2018 року

   Сільське господарство

            Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації відповідно до покладених завдань та плану роботи проводить аналіз тенденцій і прогнозування процесу розвитку галузей агропромислового виробництва і сільських територій.

    За березень 2018 року в районі вироблено валової сільськогосподарської продукції на суму 19,6 млн. гривень, в тому числі сільськогосподарськими підприємствами – на суму 8,5 млн. гривень. Фінансову підтримку сільгоспвиробники району з державного бюджету за березень 2018 року не отримували.

            Головним завданням сільськогосподарських підприємств району є стабільне нарощування виробництва продукції тваринництва, збереження наявного поголів’я всіх видів тварин, створення умов для ефективного виробництва конкурентноспроможної молочної і м’ясної продукції.

            Станом на 01.04.2018 року в районі утримується 10298 голів великої рогатої худоби, в т. ч. 3692 корови. Поголів’я свиней становить 4478 голів.

            За березень 2018 року валове виробництво молока в сільськогосподарських підприємствах району становить 2918,3 тонн, що на 444,5 тонни більше до рівня минулого року. Найбільше виробили молока у СГПП ,,Рать” – 556,7 тонни, СГТзОВ ,,Лище” - 525,1 тонни, СВК ,,Урожай” – 371,1 тонн СГТзОВ ,,Романів” – 361,5 тонни, СГТзОВ ,,Городище” – 422,9 тонн, СГПП ,,Дружба” – 342,5 тонн.

            Значно зросла в районі продуктивність дійного стада, середній надій на корову за березень місяць становить 787 кілограм молока, що на 67 кілограми більше до відповідного періоду минулого року.

            Вироблене молоко реалізується до 4 переробних підприємств: ПРАТ ,,Галичина”, ТзОВ ,,Радивилівмолоко”, ТДВ ,,Кременецьке молоко”, ПАТ ,,Дубно – молоко”.

            За березень 2018 року сільськогосподарськими підприємствами реалізовано 254,2 тонни м’яса в живій вазі, що на 120,8 тонн більше рівня минулого року.

            Станом на 1 квітня 2018 року в районі працює 41 пункт штучного осіменіння тварин, з них 23 індивідуальних пунктів штучного осіменіння тварин для власників особистих селянських господарств. 

            Агроформування Луцького району активно продовжують комплекс весняно - польових робіт. Для успішного його проведення, господарствам усіх категорій необхідно було забезпечити себе міндобривами в кількості 11,0 тис. тонн діючої речовини, засобами захисту рослин в межах 75 тонн. Зросла необхідність в обігових коштах на придбання матеріально-технічних ресурсів для успішного проведення весняно-польових робіт в стислі агротехнічні строки і з дотриманням всіх вимог науки і передового досвіду. Лише на закупівлю міндобрив і засобів захисту рослин для весняної сільськогосподарської кампанії по всіх категоріях господарств необхідно понад 103,0 млн. грн., в тому числі для сільськогосподарських підприємств близько 74,0 млн. гривень.

   Всього по району планується засіяти ярими зерновими та зернобобовими культурами по всіх категоріях господарств більше 11,0 тис. га, що дещо більше минулого року, в тому числі по сільськогосподарських підприємствах - більше 6,0 тис. га. Згідно оперативних даних розпочато посів ярих зернових та зернобобових культур по сільськогосподарських підприємствах. Пріоритетними культурами будуть ярі зернові, в тому числі пшениця, кукурудза на зерно і ячмінь. Буде приділено належну увагу посіву сої (більше 5000 га) та кормових культур для забезпечення високопродуктивного тваринництва необхідною кількістю кормів, зокрема кукурудзи на силос на початок року планувалося посіяти понад 2000 га. Деякі сільськогосподарські підприємств розпочали посів цукрового буряка.

         Для проведення якісної сівби агроформування району повністю забезпечені високо кондиційним насінням районованих і перспективних сортів зернобобових культур, насіння кукурудзи і цукрових буряків буде придбано у фірм, що займаються постачанням насіннєвого матеріалу.

   Потрібно відмітити, що сільгосппідприємства району є найбільшими виробниками насіння в області, зокрема, це приватні підприємства СГПП „Рать”, СГПП „Дружба”, ПП „Еліт-Стар”, СГПП „Олімп-Агро”, ДПЕДГ „Еліта”, СГТОВ „Городище” і СГВК „Урожай”, а також ТзОВ „Родючість-Агро” і ФГ„Шегедин”, які виробляють насіння картоплі. В цих господарствах вирощується насіння районованих сортів озимих та ярих культур для власних потреб і для реалізації іншим підприємствам та населенню, як району так і області.

   Начальник                                                                                               В.ШИМЧУК

   Узій 728 128

  • Промисловість Промисловість

    

    

   Промисловість

   Підприємствами району у січні-лютому 2018 року реалізували продукції у відпускних цінах на суму 861,8 млн. грн., що становить 17 відсотків обласного показника.

   Вагомий внесок у промисловість району роблять ВАТ „Волиньхолдінг”, товариства з обмеженою відповідальністю ,,Модерн-Експо” та „Кромберг енд Шуберт Україна Лу”, яким належить більше 76 відсоток загальнорайонного обсягу.

   Обсяг реалізованої промислової продукції в розрахунку на одного жителя району склав 13403 грн (в області – 4874 грн.). За цим показником район посів перше місце в області.

   В район надійшло прямих іноземних інвестицій на суму 17,4 млн. дол. США, або 269,4 дол. в розрахунку на одного жителя району (в області – 255,9 дол.)

   Іноземні інвестиції здійснювали партнери з 13 країн світу. Основними інвесторами економіки району є нерезиденти з Австрії, Італії, Китай, на які припадає 93 відсотка іноземних інвестицій. 30 підприємств району отримали інвестиції

    

    

   Транспорт

   Основним видом пасажирських перевезень в районі є автомобільний транспорт, у якому найвагомішою часткою є діяльність підприємців – перевізників, з якими укладено 18 договорів по 28 маршрутах, на відшкодування за проїзд пільгових категорій громадян станом на 01 квітня   2018 року відшкодовано з державного бюджету  174,8 тис. грн., заборгованість складає 0 тис. грн.

  • Сплата податків Сплата податків

   Сплата податків

    
   Показники файл

   Сплата податків Луцького району
   станом на 01.04.2018 року

   переглянути

    

    
  • Бюджет Бюджет

   Бюджет

    

   ВИКОНАННЯ  БЮДЖЕТУ

   ЛУЦЬКОГО  РАЙОНУ

   СТАНОМ НА 1  квітня  2018 р.

   УЗАГАЛЬНЕНІ ДАНІ

   Виконання бюджету по загальному фонду

   Доходи

   Видатки

   Сума. грн.

   Відсоток

   виконання

   Сума. грн.

   Відсоток

   виконання

   Бюджет району

   42342889,38

   26,5

   193449956,19

   32,9

   Районний бюджет

   26656995,12

   24,6

   175127288,00

   35,5

   Сільські бюджети

   14964019,62

   30,8

   17293251,02

   19,2

   Селищний бюджет

   721874,64

   24,0

   1029417,17

   19,1

    РОЗШИРЕНІ ДАНІ

   Загальний фонд

   Затверджено місцевими радами на рік

   Виконано місцевими радами з початку року

   % виконання до річного призначення

   1

   2

   3

   4

   5

   1, ДОХОДИ :

          

   Податкові надходження:

   10000000

   158244296,00

   39052517,19

   24,68

   Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості

   11000000

   106924350,00

   25150276,14

   23,52

   Податок на доходи фізичних осіб

   11010000

   106921850,00

   25132838,87

   23,51

   Податок на доходи найманих працівників

   11010100

   101365340,00

   23635221,29

   23,32

   Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата

   11010400

   4178070,00

   851346,72

   20,38

   Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування

   11010500

   1378440,00

   646270,86

   46,88

   Податок на прибуток підприємств

   11020000

   2500,00

   17437,27

   697,49

   Податок на прибуток підприємств і організацій, що належать до комунальної власності

   11020200

   2500,00

   17437,27

   697,49

   Рентна плата та плата за використання інших природних ресурсів

   13000000

   81500,00

   48803,86

   59,88

   Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів

   13010000

   1500,00

   48803,86

   3253,59

   Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів (крім рентноє плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленоє в порядку рубок головного користування)

   13010200

   1500,00

   48803,86

   3253,59

   Рентна плата за спеціальне використання води водних об'єктів місцевого значення

   13020200

        

   Рентна плата за користування надрами

   13030000

   80000,00

   0,00

   0,00

   Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин місцевого значення

   13030200

   80000,00

   0,00

   0,00

   Внутрішні податки на товари та послуги  

   14000000

   19020429,00

   4888721,86

   25,70

   Пальне

   14021900

   2995138,00

   937237,09

   31,29

   Пальне

   14031900

   11707236,00

   3056038,55

   26,10

   Акцизний податок з реалізаціє суб'єктами господарювання роздрібноє торгівлі підакцизних товарів

   14040000

   4318055,00

   895446,22

   20,74

   Місцеві податки

   18000000

   32218017,00

   8964715,33

   27,83

   Податок на майно

   18010000

   11515590,00

   2725124,75

   23,66

   Податок на нерухоме майно, відмінне від земельноє ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об'єктів житловоє нерухомості

   18010100

   223527,00

   49304,91

   22,06

   Податок на нерухоме майно, відмінне від земельноє ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об'єктів житловоє нерухомості

   18010200

   325286,00

   18007,13

   5,54

   Податок на нерухоме майно, відмінне від земельноє ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об'єктів нежитловоє нерухомості

   18010300

   7243,00

   0,00

   0,00

   Податок на нерухоме майно, відмінне від земельноє ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об'єктів нежитловоє нерухомості

   18010400

   1090008,00

   282271,33

   25,90

   Земельний податок з юридичних осіб

   18010500

   1807730,00

   487559,22

   26,97

   Орендна плата з юридичних осіб

   18010600

   5747170,00

   1480507,92

   25,76

   Земельний податок з фізичних осіб

   18010700

   1687344,00

   148890,55

   8,82

   Орендна плата з фізичних осіб

   18010900

   627282,00

   225433,70

   35,94

   Транспортний податок з фізичних осіб

   18011000

   0,00

   -25000,00

   -

   Транспортний податок з юридичних осіб

   18011100

   0,00

   58149,99

   0,00

   Туристичний збір

   18030000

   0,00

   1195,10

   0,00

   Туристичний збір, сплачений фізичними особами 

   18030200

   0,00

   1195,10

   0,00

   Єдиний податок  

   18050000

   1195,10

   1195,10

   1195,10

   Єдиний податок з юридичних осіб 

   18050300

   1831990,00

   606822,28

   33,12

   Єдиний податок з фізичних осіб 

   18050400

   12354089,00

   3864476,47

   31,28

   Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників,  у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків

   18050500

   6516348,00

   1767096,73

   27,12

   Неподаткові надходження

   20000000

   1714096,00

   3290372,19

   191,96

   Доходи від власності та підприємницької діяльності

   21000000

   1125475,00

   356303,38

   31,66

   Плата за розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів 

   21050000

   1089000,00

   316121,92

   29,03

   інші надходження

   21080000

   36475,00

   40181,46

   110,16

   Адміністративні штрафи та інші санкціє 

   21081100

   20140,00

   6103,00

   30,30

   Адміністративні штрафи та штрафні санкціє за порушення законодавства у сфері виробництва та обігу алкогольних напоєв та тютюнових виробів

   21081500

   16335,00

   34078,46

   208,62

   Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційноє господарськоє діяльності 

   22000000

   532834,00

   1827576,08

   342,99

   Плата за надання адміністративних послуг

   22010000

   417115,00

   1780090,99

   426,76

   Адміністративний збір за проведення державноє реєстраціє юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

   22010300

   47400,00

   54330,00

   114,62

   Плата за надання інших адміністративних послуг

   22012500

   134985,00

   1613054,84

   1194,99

   Адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та єх обтяжень

   22012600

   234730,00

   112636,15

   47,99

   Плата за скорочення термінів надання послуг у сфері державноє реєстраціє речових прав на нерухоме майно та єх обтяжень і державноє реєстраціє юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, а також плата за надання інших платних

   22012900

   0,00

   70,00

   0,00

   Плата за оренду цілісних майнових комплексів та іншого державного майна

   22080000

   102000,00

   43936,55

   43,08

   Плата за оренду майнових комплексів та іншого майна, що у комунальній власності

   22080400

   102000,00

   43936,55

   43,08

   Державне мито

   22090000

   11150,00

   3548,54

   31,83

   Державне мито, що сплачується за місцем розгляду та оформлення документів, у тому числі за оформлення документів на спадщину і дарування 

   22090100

   11150,00

   3499,93

   31,39

   Державне мито, не віднесене до інших категорій

   22090200

   0,00

   48,61

   0,00

   Державне мито, пов'язане з видачею та оформленням закордонних паспортів (посвідок) та паспортів громадян України 

   22090400

   0,00

   0,00

   0,00

   Орендна плата за водні об'єкти (єх частини), що надаються в користування на умовах оренди, районними, Києвською та Севастопольською міськими державними адміністраціями, місцевими радами

   22130000

   2569,00

   0,00

   0,00

   Інші неподаткові надходження

   24000000

   55787,00

   1106492,73

   1983,42

   Інші надходження

   24060000

   55787,00

   1106492,73

   1983,42

   інші надходження  

   24060300

   55787,00

   1099131,73

   1970,23

   Кошти за шкоду, що заподіяна на земельних ділянках державної та комунальної власності, які не надані у користування та не передані у власність, внаслідок їх самовільного зайняття, використання не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву

   24062200

   0,00

   7361,00

   0,00

   Доходи від операцій з капіталом

   30000000

   0,00

   0,00

   0,00

   Надходження від продажу основного капіталу  

   31000000

   0,00

   0,00

   0,00

   Кошти від реалізаціє скарбів, майна, одержаного державою або територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування, безхазяйного майна, знахідок, а також валютних цінностей і грошових коштів, власники яких невідомі 

   31010000

   0,00

   0,00

   0,00

   Кошти від реалізації безхазяйного майна, знахідок, спадкового майна, майна, одержаного територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування,   а також валютні цінності і грошові кошти, власники яких невідомі

   31010200

   0,00

   0,00

   0,00

   Разом доходів загального фонду

   90010100 

   159958392,00

   42342889,38

   26,47

   Офіційні трансферти

   40000000

   113300000,00

   27909300,00

   24,63

   Від органів державного управління

   41000000

   113300000,00

   27909300,00

   24,63

   Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам

   41030000

   113300000,00

   27909300,00

   24,63

   Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам

   41033900

   86243200,00

   19922100,00

   23,10

   Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам

   41034200

   27056800,00

   7987200,00

   29,52

   Дотації з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам

   41040000

   19772200,00

   3460200,00

   17,50

   Дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету

   41040200

   19772200,00

   3460200,00

   17,50

   Субвенції з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам

   41050000

   351461243,00

   108925087,49

   30,99

   Субвенція з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, вивезення побутового сміття та рідких нечистот за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету

   41050100

   156658900,00

   64036857,47

   40,88

   Субвенція з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету

   41050200

   1845400,00

   455446,25

   24,68

   Субвенція з місцевого бюджету на виплату допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату,допомоги по догляду за особами з інвалідністю  І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційні виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи,а також за особою, яка досягла до 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету

   41050300

   131094700,00

   29583090,56

   22,57

   Субвенція з місцевого бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом «гроші ходять за дитиною», оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету

   41050700

   2212600,00

   468302,65

   21,17

   Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров`я за рахунок коштів медичної субвенції

   41051500

   19217100,00

   5836075,00

   30,37

   Субвенція з місцевого бюджету на придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров`я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету

   41051700

   20300,00

   3680,00

   18,13

   Субвенція з місцевого бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету

   41052000

   1609500,00

   402300,00

   25,00

   Інші субвенції з місцевого бюджету

   41053900

   38211543,00

   8108235,56

   21,22

   Всього доходів загального фонду

   90010300 

   644491835,00

   182637476,87

   28,34

   Спеціальний фонд

          

   Податкові надходження  

   10000000  

   4900,00

   66511,95

   1357,39

   Інші податки та збори

   1900000

   4900,00

   66511,95

   1357,39

   Екологічний податок 

   19010000

   4900,00

   66511,95

   1357,39

   Надходження від викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення 

   19010100

   1700,00

   9985,44

   587,38

   Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти 

   19010200

   0,00

   55979,30

   -

   Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинноє сировини 

   19010300

   3200,00

   547,21

   17,10

   Неподаткові надходження

   20000000

   5461825,00

   4547572,29

   83,26

   Доходи від власності та підприємницької діяльності

   21000000

   50000,00

   641765,76

   1283,53

   Надходження коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва

   21110000

   50000,00

   641765,76

   1283,53

   інші неподаткові надходження  

   24000000

   400000,00

   703158,00

   175,79

   інші надходження  

   24060000

   0,00

   5336,66

   -

   Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарськоє та іншоє діяльності 

   24062100

   0,00

   5336,66

   0,00

   Надходження коштів пайовоє участі у розвитку інфраструктури населеного пункту

   24170000

   400000,00

   697821,34

   174,46

   Власні надходження бюджетних установ

   25000000

   5011825,00

   3202648,53

   63,90

   Надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством 

   25010000

   4380025,00

   1040417,53

   23,75

   інші джерела власних надходжень бюджетних установ  

   25020000

   631800,00

   2162231,00

   342,23

   Доходи від операцій з капіталом

   30000000

   510550,00

   139128,00

   27,25

   Кошти від відчуження майна, що належить Автономній Республіці Крим та майна, що перебуває в комунальній власності  

   31030000

   0,00

   0,00

   0,00

   Надходження від продажу землі і нематер, активів

   33000000

   510550,00

   139128,00

   27,25

   Кошти від продажу землі

   33010000

   510550,00

   139128,00

   27,25

   Кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній або комунальній власності, та земельних ділянок, які знаходяться на територіє Автономноє Республіки Крим

   33010100

   510550,00

   139128,00

   27,25

   Цільові фонди

   50000000

   150750,00

   53768,17

   35,67

   Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади

   50110000

   150750,00

   53768,17

   35,67

   Всього доходів спеціального фонду

    90010100

   6128025,00

   4806980,41

   78,44

   Всього доходів загального і спеціального фондів

   90010300

   6950025,00

   4806980,41

   69,16

   2,ВИДАТКИ:

          

   2,1 Видатки за тимчасовою функціональною класифікацією місцевих бюджетів

          

   Державне управління

   0100

   25016541,00

   5687026,47

   22,7

                         Місцева пожежна охорона

   8130

   650000,00

   125426,55

   19,2

   Освіта

   1000

   157772922,00

   34319149,05

   21,7

   Охорона здоров’я

   2000

   68610121,00

   15027577,10

   21,9

   Соціальний захист та соціальне забезпечення

   3000

   303837141,00

   97131363,52

   31,9

   Центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

   3121

   1087400,00

   233700,71

   21,4

   Інші заходи та заклади молодіжної політики

   3133

   85000,00

   2623,33

        3,0

   Заходи державної політики з питань дітей та їх соціального захисту

   3112

   190000,00

   14982,30

   7,8

   Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи)

   3140

   500000,00

   0,00

   0,00

   Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю

   3104

   7193346,00

   1675362,63

   23,2

   Забезпечення соціальними послугами громадян похилого віку, інвалідів, дітей-інвалідів, хворих, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги, фізичними особами

   3160

   572495,00

   122819,29

   21,4

   Надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість

   3192

   12000,00

   0,00

   0.00

   Житлово-комунальне господарство

   6000

   7785098,00

   1162563,01

   14,9

   Палаци i будинки культури, клуби та iншi заклади

   4000

   12516457,00

   3303425,20

   26,3

   Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів

   4060

   6741207,00

   1943573,97

   28,8

   Музеї і виставки 

   4040

   348500,00

   87052,64

   24,9

   Забезпечення діяльності бібліотек

   4030

   4047130,00

   974578,02

   24,0

   Школи естетичного виховання дiтей

   1100

   4022150,00

   940428,80

   23,3

   Iншi культурно-освiтнi заклади та заходи

   4081

   1209620,00

   271193,49

   22,4

   Засоби масової iнформацiї

   7200

   0,00

   0,00

   0,00

   Фiзична культура i спорт

   5000

   3593183,00

   882024,46

   24,5

   Сільське і лісове господарство, рибне господарство та мисливство

   7100

   254904,00

   0,00

   0,00

   Проведення заходів із землеустрою

   7130

   154904,00

   0,00

   0,00

   Реалізація програм в галузі сільського господарства

   7110

   100000,00

   0,00

   0,00

   Транспорт, дорожнє господарство, зв'язок, телекомунiкацiї та iнформатика

   7400

   11248523,00

   2030336,61

   18,0

   Утримання та розвиток інфраструктури доріг

   7440

   11248523,00

   2030336,61

   18,0

   Iншi послуги, пов'язані з економічною дiяльнiстю

   7600

   767270,00

   221662,80

   28,8

   Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха

   8110

   150000,00

   0,00

   0,00

   Цільові фонди

   7691

   0.00

   0.00

   0,00

   Охорона навколишнього природного середовища

   8300

   0.00

   0.00

   0,00

   Резервний фонд

   8700

   240000,00

   0,00

   0,00

   Витрати, пов'язані з наданням та обслуговуванням державних пільгових кредитів, наданих індивідуальним сільським забудовникам

   6084

   19000,00

   0,00

   0,00

   Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів

   9800

   0,00

   0,00

   0,00

   Всього видатків загального фонду

   90201

   592441160,00

   159890554,77

   26,9

   Спеціальний фонд

          

   Державне управління

   0100

   295277,00

   105319,66

   35,6

   Органи місцевого самоврядування

   0150

   295277,00

   105319,66

   35,6

   Освіта

   1000

   5543981,67

   2189279,84

   39,4

   Охорона здоров’я

   2000

   1520654,30

   314492,32

   20,6

   Соціальний захист та соціальне забезпечення

   3000

   685707,00

   133182,66

   19,4

   Житлово-комунальне господарство

   6000

   3988749,25

   1689336,06

   42,3

   Культура i мистецтво

   4000

   5156062,00

   258937,22

   5,0

   Фізична культура i спорт

   5000

   0,00

   0,00

   0,0

   Будівництво

   7300

   5834106,00

   2703087,03

   46,3

   Житлове будівництво та придбання житла для окремих категорій населення

   6081

   6082

   0,00

   0,00

   0,0

   Розробка схем та проектних рішень масового застосування

   7350

   137106,00

   0,00

   0,0

   Сільське і лісове господарство, рибне господарство

   та мисливство

   7100

   65000,00

   0,00

   0,0

   Транспорт, дорожнє господарство, зв'язок, телекомунiкацiї та iнформатика

   7400

   4870000,00

   40393,98

   0,8

   Утримання та розвиток інфраструктури доріг

   7440

   4870000,00

   40393,98

   0,8

    Iншi послуги, пов'язанi з економiчною дiяльнiстю

   7600

   231169,00

   31608,66

   9,8

   Внески органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування у статутні фонди суб’єктів підприємницької діяльності

   7670

   75730,00

   0,00

   0,00

   Охорона навколишнього  природного середовища та ядерна безпека

   8300

   622068,22

   28600,00

   4,5

   Заходи та роботи з мобілізаційної підготовки місцевого значенняЗаходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха

   8110

   0,00

   0,00

   0,00

   Цiльовi фонди

   7691

   155439,00

   31608,66

   20,3

   Видатки за рахунок власних надходжень бюджетних установ

          

   Разом видатків спеціального фонду

   900201

   28812774,44

   7494237,43

   26,0

   Всього видатків

   900203

   621253934,44

   175825762,20

   28,3

   Баланс

          

   Начальник управління фінансів

   Луцької районної державної адміністрації                                                                             Л.Бусель

  • Виплати Виплати

    

    
    
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Луцька районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Луцькій райдержадміністрації.
  Адреса: 43001, м. Луцьк, вул. Ковельська, 53, - т/ф. 728204, т.728144; E-mail: infо@lutskаdm.gov.ua
  © 2014 lutskadm.gov.ua