03 лютого 2023 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Звернення громадян
 • Публічна інформація
 • Регуляторна політика
  Інвестиційний довідник
 • Запобігання проявам корупції
 • Очищення влади
 • Вивчення громадської думки
 • Правове забезпечення
 • Установи
 • Громадська рада при РДА
 • Державний реєстр виборців
 • Соціальний захист населення
 • Містобудування та архітектура
 • Вакансії
 • Протидія домашньому насильству
 • Служба у справах дітей
 • Протоколи комісії ТЕБ та НС
 • Діяльність спостережної комісії
 • COVID-19 район
 • Місцеві вибори 2020
 • Реєстр колективних договорів
 • Публічні закупівлі
  Внутрішньо переміщені особи

  АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2023 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28          
  Середа, 30 травня 2012 08:20

  Соціальний захист населення

  ДО УВАГИ ГРОМАДЯН: ЗМІНИ У ПОРЯДКУ НАДАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ З ГРУДНЯ 2022 РОКУ

   

  Як отримати пенсії та грошову допомогу у період дії воєнного стану

  ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВЗЯТТЯ НА ОБЛІК ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНОЇ ОСОБИ

  У період дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. №64 «Про введення воєнного стану в Україні», внутрішньо переміщеній особі для отримання довідки необхідно звернутися  з відповідною заявою  за місцем  тимчасового проживання до уповноваженої особи виконавчого органу сільської, селищної, міської ради або центру надання адміністративних послуг територіальної громади.

  На отримання довідки і внесення інформації до Єдиної бази даних ВПО мають право особи, які перемістилися з  дати введення воєнного стану з  території адміністративно-територіальної одиниці, на якій проводиться бойові дії та яка визначена в переліку, затвердженому   розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06.03.2022 року № 204.

   

  До уваги одержувачів житлових субсидій !

  На позачерговому засіданні Волинської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол № 19 від 28.12.2021 року) було прийнято рішення про скасування на території Волинської області з 30 грудня 2021 року «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

   У зв’язку з цим, відповідно до пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 11.08.2021 року № 842 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», всім одержувачам житлових субсидій з січня 2022 року буде проведено автоматичний перерахунок призначеної субсидії.

  Зокрема, буде знято збільшені на 50 відсотків соціальні норми для призначення житлових субсидій, які діяли у період перебування Волинської області у «червоній» зоні - з 01.11.2021 по 31.12.2021 року.

  ПОСТАНОВА від 15 листопада 2021 р. № 1184 

  Про затвердження критеріїв оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання на подолання наслідків, спричинених коронавірусною хворобою COVID-19

   Урядом внесено зміни до умов надання житлових субсидій, що посилить рівень соціальної підтримки населення

  Інформація про кількість зареєстрованих заяв і черговість надання реабілітаційних послуг по управлінню соціального захисту населення Луцької районної державної адміністрації Волинської області станом на 15.01.2023  

  ОГОЛОШЕННЯ

          З метою забезпечення дотримання установлених правил карантину та убезпечення найбільш уразливих категорій населення від зараження гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 управлінням соціального захисту населення Луцької райдержадміністрації для виявлення потреб одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми, зокрема з дітьми з інвалідністю  відкрито «гарячу» телефонну лінію за номером (0332) 728 122, на якій реєструються звернення громадяни, які потрапили в складні життєві обставини та потребують невідкладної допомоги.

   

  Для громадян з порушенням слуху забезпечена можливість звернутися на «гарячу лінію» 1539 з допомогою послуги сурдоперекладача

  Для громадян з порушенням слуху забезпечена можливість звернутися на «гарячу лінію» 1539 з допомогою послуги сурдоперекладача.

  Це офіційний канал зв’язку для консультування осіб з інвалідністю.

  Для оформлення звернення на жестовій мові перейдіть за посиланням https://www.msp.gov.ua/content/1539-pochuy-mene.html  та натисніть на перекреслене вушко в правому нижньому кутку екрана.

   

  Шановні жителі Луцького району!

           У зв’язку з наближенням осінньо-зимового періоду 2020/21 року та з метою забезпечення його сталого проходження для отримувачів житлової субсидії, повідомляємо наступне.

  Житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо структурним підрозділом з питань соціального захисту населення отримано інформацію про наявність простроченої понад три місяці (на дату надання такої інформації) заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, строк позовної давності якої не минув і загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн.) на день звернення за призначенням житлової субсидії.

  В зв’язку з цим рекомендуємо отримувачам житлової субсидії, у разі наявної заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, погасити її або укласти договір реструктуризації заборгованості з надавачами житлово-комунальних послуг. 

  Для домогосподарств яким була призначена житлова субсидія на не опалювальний період і в яких не відбулося змін в складі сім’ї, членами сім’ї не було набуто право власності або здійснення покупки одноразово на суму, що перевищує 50 тис. грн., і в яких відсутня заборгованість з оплати за житло-комунальні послуги субсидія  на опалювальний період буде призначена автоматичним перерахунком.

  З новою заявою та декларацією для призначення житлової субсидії потрібно звернутися, якщо:

  • у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, що досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії і за інформацією ДПС, Пенсійного фонду України, у них взагалі відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії;
  • або нарахований середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії;
  • та/або ними або за них не сплачено єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому від мінімального, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії (крім військовослужбовців, а також осіб, щодо яких наявна заборгованість роботодавця із виплати заробітної плати та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування);
  • у складі яких є внутрішньо переміщені особи;
  • у складі яких кількість фактично проживаючих зареєстрованих осіб менша, ніж кількість зареєстрованих осіб;
  • якщо звертаються за призначенням житлової субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива;
  •  орендують житлове приміщення для проживання і звертаються за житловою субсидією на оплату житлово-комунальних послуг.

  До розрахунку сукупного доходу сім’ї для осіб, яких звільнено з роботи у зв’язку з карантином під час призначення житлової субсидії буде враховуватися розмір допомоги по безробіттю замість заробітної плати, яку вони отримували за попереднім місцем роботи.

   ДОДАТКОВО ІНФОРМУЄМО

   Відповідно до норм Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 ,,Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” (зі змінами) (далі – Положення), житлова субсидія призначається за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги в межах соціальної норми житла, соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами і розміром обов’язкового відсотка платежу, визначеного в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

  Пунктом 9 Положення передбачено, що призначення житлових субсидій та контроль за їх цільовим використанням здійснюється структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві державних адміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх створення) рад (далі – структурні підрозділи з питань соціального захисту населення).

  Для призначення житлової субсидії особа подає до органу соціального захисту населення заяву про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за встановленими формами.

  З 1 січня 2021 р. заяви з необхідними документами приймаються від громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних держадміністрацій лише у разі надіслання їх поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).

  Заяви з необхідними документами також приймаються уповноваженими посадовими особами виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади (далі ‒ посадові особи виконавчого органу) та посадовими особами центру надання адміністративних послуг, які передають їх протягом трьох робочих днів з дати їх надходження відповідному структурному підрозділу з питань соціального захисту населення.

  До 1 березня 2021 р. посадова особа виконавчого органу або центру надання адміністративних послуг, яка приймає заяву з необхідними документами, за наявності технічної можливості реєструє заяву та формує електронну справу (заповнює відповідні електронні форми з використанням інформаційних систем Мінсоцполітики) і не пізніше наступного робочого дня надсилає електронну справу відповідному структурному підрозділу з питань соціального захисту населення засобами електронного зв’язку через інформаційні системи Мінсоцполітики з дотриманням вимог Законів України ,,Про електронні документи та електронний документообіг”, ,,Про електронні довірчі послуги”, ,,Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах”.

  З 1 березня 2021 р. заяви з необхідними документами приймаються посадовими особами виконавчого органу або центру надання адміністративних послуг виключно з формуванням електронної справи.

  Заяви з необхідними документами (після формування електронної справи) у паперовому вигляді передаються відповідному структурному підрозділу з питань соціального захисту населення не рідше ніж раз на два тижні.

  Інформація про призначені житлові субсидії вноситься структурним підрозділом з питань соціального захисту населення до Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій.

  Також повідомляємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.12.2020 № 1324 до середньомісячного сукупного доходу осіб, яким надаються державні допомоги, розмір призначеної їм житлової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу, враховуватися не буде.

  Призначаємо субсидії з 01.05.2021 року по новому.

  Днями набула чинності  постанова Кабінету Міністрів України №505 від 19 травня 2021 року , яка передбачає  ряд нововведень  для отримувачів субсидій.   

  Дана постанова  передбачає, що сім’ям, які мали субсидію в опалювальному сезоні 2020/2021 роки, житлова субсидія з травня на наступний період ,тобто  на неопалювальний період, буде  перепризначена автоматично, без  особистого звернення громадян. Рішення про призначення  житлових субсидій таким домогосподарствам в автоматичному режимі  органи соціального захисту населення будуть приймати на підставі інформації Міністерства фінансів України за результатами проведеної  верифікації даних щодо  одержувачів житлових субсидій та членів їх сімей (мова йдеться про те, чи є у власності житлові приміщення, транспортні засоби, депозитні рахунки та інше).

  Разом з тим окремим  громадянам  необхідно буде подати нові  заяви і декларації, а саме яким субсидія:

  • надавалась у грошовій безготівковій формі;
  • була призначена  за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень (будинків); індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію; внутрішньо переміщені особи );
  • була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку),які не проживають за місцем реєстрації.

  Також зазначеною постановою передбачені  додаткові вимоги при яких житлова субсидія не буде призначена  домогосподарству, зокрема:

  • якщо  хтось із членів домогосподарства має на депозитному рахунку понад 100 тисяч  гривень;
  • якщо у власності сім’ї є більш ніж одне житлове приміщення (квартиру, будинок). При цьому    не  братиметься  до уваги житло, яке належить на правах  спільної сумісної або часткової власності, розташоване у сільській місцевості, на тимчасово окупованій території, лінії зіткнення або непридатне для проживання.

  Про сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей

   

  О Г О Л О Ш Е Н Н Я

         З 2020 року діти з інвалідністю всіх нозологій мають право на безоплатне забезпечення реабілітаційними заходами у реабілітаційних установах, закладах охорони здоров’я у відповідності до індивідуальної програми реабілітації (ІПР).

        Для отримання дітьми з інвалідністю послуг з реабілітації відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 р. № 309 «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю», один з батьків або законний представник дитини має подати до Управління соціального захисту населення Луцької районної держадміністрації Волинської області заяву разом з копіями документів: паспорта громадянина України та/або свідоцтва про народження дитини, індивідуальної програми реабілітації, виписки з медичної картки амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/0), паспорта громадянина України законного представника дитини  з інвалідністю.

       Гранична вартість реабілітаційних заходів не перевищує для однієї дитини, яка   відповідно до   ІПР має  обмеження   життєдіяльності   I  або II ступенів – 16 тис.грн., III ступеня – 25 тис. грн.

       Перелік закладів, які здійснюють реабілітаційні заходи для дітей з інвалідністю, розміщений на сайті Мінсоцполітики у розділі «Інвалідність».

      Отримати детальну інформацію щодо забезпечення дітей з інвалідністю всіх нозологій заходами з реабілітації можна в управлінні соціального захисту населення Луцької РДА Волинської області,  тел.728-122.

  І н ф о р м а ц і я про кількість зареєстрованих заяв і черговість надання реабілітаційних послуг по управлінню соціального захисту населення Луцької районної державної адміністрації Волинської області станом на 15.06.2021

   Призначення і виплата соціальних допомог, пільг та субсидій станом на 15 червня 2021 року

   Паспорти бюджетних програм на 2021

   

  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ВРАЗЛИВИХ КАТЕГОРІЙ НАСЕЛЕННЯ В ПЕРІОД КАРАНТИНУ

  5129

  Міністерством соціальної політики України запроваджено соціальний проект, створений для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину.

  В межах забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 № 287 «Про розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення» в області функціонує інформаційна платформа «Допомога поруч», що розміщена за посиланням https://dopomoga.msp.gov.ua  та відкрито «гарячу» телефонну лінію за номером 778 253, на якій реєструються звернення громадяни, які потрапили в складні життєві обставини та потребують невідкладної допомоги.

  Щодня на інформаційній платформі «Допомога поруч» розміщуються:

  - інформації про потреби одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми, зокрема з дітьми з інвалідністю, в основних продуктах харчування, засобах особистої гігієни, побутової хімії для їх життєзабезпечення, в транспортних послугах для доставки зазначеної допомоги, в довезені соціальних робітників, соціальних працівників, фахівців із соціальної роботи для надання послуг громадянам;

  - звіт про надання допомоги одиноким громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, сім’ям з дітьми, зокрема з дітьми з інвалідністю. 

    


   Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу

   Фонд соціального страхування інформує : « Комісії із соціального страхування підприємств мають право  перевіряти дотримання хворими призначеного режиму лікування» 

  Стягнення аліментів із сум матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування

  Розмір надання  допомоги по тимчасовій непрацездатності дружинам (чоловікам) військовослужбовців

  ДОРОЖНЯ КАРТА щодо забезпечення учасників АТО психологічною реабілітацією

  Щодо системи надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми

  Предмети розкоші та здача квартири в оренду

  Інформаційна довідка про порядок призначення та виплати тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

  Призначення і виплата соціальних допомог станом на 15.07.2021 року

   Роз’яснення щодо лікування застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм

   Роз’яснення щодо призначення та здійснення страхових виплат у разі настання нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання

   Роз’яснення щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворюванняпотерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання 

  Про повідомну реєстрацію колективних договорів

  Про повідомну реєстрацію колективних договорів

  Про повідомну реєстрацію колективних договорів

  Про повідомну реєстрацію колективних договорів

  Про повідомну реєстрацію колективних договорів

  Про повідомну реєстрацію колективних договорів

  Про повідомну реєстрацію колективних договорів

  Про повідомну реєстрацію колективних договорів

  Про повідомну реєстрацію колективних договорів

  Про повідомну реєстрацію колективних договорів

  Про повідомну реєстрацію колективних договорів

  Про повідомну реєстрацію колективних договорів

  Про повідомну реєстрацію колективних договорів

  Про повідомну реєстрацію колективних договорів

  Про повідомну реєстрацію колективних договорів

   Роз’яснення щодо отримання застрахованими особами матеріального забезпечення

   Про зміни в переліку закладів охорони здоров'я, яким дозволяється виписувати лікарські засоби громадянам  постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи

  Особи, що працюють за цивільно-правовим договором, отримали право на матеріальне забезпечення від Фонду соціального страхування України

   

  Забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших осіб  технічними та іншими засобами реабілітації в умовах карантину  

  Управління соціального захисту населення Луцької районної державної адміністрації Волинської області повідомляє, що відповідно до визначених заходів щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (постанова Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211) дозволено роботу суб’єктів господарювання щодо виготовлення та реалізації технічних та інших засобів реабілітації, що дає змогу забезпечувати осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення необхідними засобами реабілітації.

  Cпеціалісти управління здійснюють прийом документів та взяття на облік осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших осіб для забезпечення їх засобами реабілітації засобами поштового зв’язку.

  Прийом договорів на виготовлення та забезпечення ТЗР від підприємств, що здійснюють виготовлення, постачання, ремонт та технічне обслуговування цих засобів, а також актів виконаних робіт буде здійснюватися в електронному вигляді за допомогою кваліфікаційного електронного підпису на електронну пошту.

  Каталог технічних та інших засобів реабілітації розміщений за посиленням https://www.msp.gov.ua/ .- сайт Міністерства соціальної політики на якому знаходиться електронний каталог.

  ОГОЛОШЕННЯ!

  ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН з особистих питань в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації

  ПОЛОЖЕННЯ про управління соціального захисту населення Луцької районної державної адміністрації

  Право громадян на своєчасність призначення та виплату державних соціальних допомог в умовах реформи системи соціального захисту населення

  Про інформування осіб, постраждалих внаслідок аварії  на ЧАЕС, щодо надання медичної допомоги 
  На виконання бюджетної програми «Комплексне медико-санітарне забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» у 2015 році Волинській області передбачено 5 067 142,00 гривень.Питання надання медичної допомоги громадянам, захворювання яких пов’язані з наслідками Чорнобильської катастрофи, а також лікування онкологічних захворювань регулюються Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для комплексного медико-санітарного забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 134.
  На виконання вищезазначеного Порядку, розпорядженням голови облдержадміністрації від 08 серпня 2014 року № 290 затверджено перелік регіональних спеціалізованих медичних закладів Волинської області для лікування постраждалих громадян.  Зокрема:
  •  Волинська обласна  клінічна  лікарня  з  центром радіаційного захисту населення, тел./факс (0332) 77-31-36 (м. Луцьк, проспект Грушевського,    буд. 21);
  • Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання, тел./факс (0332) 71-28-51 (м. Луцьк, проспект Відродження, буд. 30);
  • Волинська обласна інфекційна лікарня, тел./факс (0332) 24-94-44     (м. Луцьк, вул. Шевченка, буд. 30);
  • ЛПЗ «Волинський обласний онкологічний диспансер», тел./фак. (0332) 76-74-68 (м. Луцьк, вул. Тімірязєва, буд. 1).

  В зазначених медичних закладах громадяни, захворювання яких пов’язані з наслідками Чорнобильської катастрофи, мають можливість пройти безкоштовне лікування із застосуванням високовартісних медичних технологій (проведення високовартісних операцій заміни суглобів, імплантації штучного клапана, коронарне шунтування та ін.), а хворі на онкологічні захворювання безкоштовно пройти процедури хіміотерапії.         

  Для проведення лікування, постраждалим громадянам необхідно особисто (або родичам) звернутися до департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації із заявою про надання медичної допомоги. До заяви необхідно додати документи:
  •  копію посвідчення особи, яка постраждала внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та вкладки до посвідчення (для категорії 1);
  • копію паспорта особи (1, 2 та сторінка паспорту з відміткою про реєстрацію);
  • консультаційний висновок спеціаліста (лікарське консультативне  заключення, виписка із медичної карти хворого) із зазначенням діагнозу захворювань у заявника з обгрунтуванням необхідності надання медичної допомоги в стаціонарі спеціалізованого медичного закладу.

  Одночасно повідомляємо, що надання медичної допомоги у закладах охорони здоров’я державної та комунальної форми власності здійснюється на підставі договорів, укладених з відповідними закладами охорони здоров’я (з обов’язковим зазначенням калькуляції витрат), та актів про надані послуги.

   
  При управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації у кабінеті № 108 з метою надання всебічної допомоги та соціальної підтримки демобілізованим особам та їхнім сім’ям, надання відповідних послуг створено ”єдине вікно” за участю фахівців управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Луцького об’єднаного військового комісаріату, управління Пенсійного фонду України в Луцькому районі, Луцького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації та Луцького районного центру зайнятості.

  В районі працює штаб з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції 

  Щомісячна адресна допомога особам які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції для покриття витрат на проживання в тому числі на оплату житлово комунальних послуг

  Інформуємо, що міжнародним жіночим центром „Ла Страда-Україна” з метою надання психологічної та юридичної допомоги населенню організовані  дитяча „гаряча лінія (0800 500 225 або 0800 500 772 з мобільного телефону) та Національна „гаряча” лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації (0800 500 335 або 0800 500 386 з мобільного телефону).  

   

  Переглядів 37100 Останнє редагування Вівторок, 17 січня 2023 16:12
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Луцька районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Луцькій райдержадміністрації.
  Адреса: 43001, м. Луцьк, вул. Ковельська, 53, - т/ф. 728204, т.728144; E-mail: infо@lutskаdm.gov.ua
  © 2014 lutskadm.gov.ua