10 серпня 2022 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Звернення громадян
 • Публічна інформація
 • Регуляторна політика
  Інвестиційний довідник
 • Запобігання проявам корупції
 • Очищення влади
 • Вивчення громадської думки
 • Правове забезпечення
 • Установи
 • Громадська рада при РДА
 • Державний реєстр виборців
 • Соціальний захист населення
 • Містобудування та архітектура
 • Вакансії
 • Протидія домашньому насильству
 • Служба у справах дітей
 • Протоколи комісії ТЕБ та НС
 • Діяльність спостережної комісії
 • COVID-19 район
 • Місцеві вибори 2020
 • Реєстр колективних договорів
 • Публічні закупівлі
  Внутрішньо переміщені особи

  АРХІВ НОВИН

  « Серпень 2022 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
  Середа, 30 травня 2012 08:20

  Медицина

  Інформація про роботу медичних закладів

  Луцького району за 2019 рік

  Комунальним некомерційним підприємством «Луцький районний ЦПМСД» сформована мережа структурних підрозділів із 10 лікарських амбулаторій загальної практики сімейної медицини, які розгорнуті з урахуванням системи розселення населення та забезпечення рівності та доступності первинної медико – санітарної допомоги, зокрема: Лаврівська, Гіркополонківська, Білостоцька, Чаруківська, Рокинівська, Заборольська, Боратинська, Липинська, Торчинська, Піддубцівська амбулаторії загальної практики – сімейної медицини та 21 функціонуючий ФАП з штатними одиницями, які фінансуються за рахунок місцевих бюджетів: Романівський ФАП, Борохівський ФАП, Гаразджанський ФАП, Полонківський ФАП, Ратнівський ФАП, Оздівський ФАП, Рованцівський ФАП, Городищенський 1 ФАП, Баївський ФАП, Промінський ФАП, Голишівський ФАП, Вербаївський ФАП, Коршовецький ФАП, Мстишенський ФАП, Городищенський- 2 ФАП, Несвічівський ФАП, Великоомелянівський ФАП, Тарасовецький ФАП, Боголюбський ФАП, Шепельський ФАП, Одерадівський ФАП.

  З 01 лютого 2020р. функціонують 10 медичних пунктів тимчасового базування. (МПТБ) в селах Княгининок, Сирники, Милуші, Брище, Радомишель, Усичі, Веселе, Воютин, Садів. Дана медична структура не потребує мединого працівника на постійній основі та наявної ліцензії на провадження медичної практики, обслуговування здійснюється лікарем або фельдшером, шляхом виїзного прийому, згідно затвердженого графіку виїздів ,відповідно до вимог формування спроможної мережі Луцького району з надання первинної допомоги ,може розгортатись на базі шкіл, садочків або інших доступних адміністративних споруд,не потребує та закріплення постійної адміністративної споруди, що в умовах сьогодення є значно економічно вигіднішою структурою ніж утримання фельдшерськоакушерського пункту на постійній основі.

  Для забезпечення доступності та безперервності надання первинної медичної допомоги на базі Липинської та Торчинської амбулаторій загальної практики сімейної медицини створено 2 чергові кабінети ПМД.

  Протягом 2019 року було виконано поточний ремонт приміщення денного стаціонару та процедурного кабінету в Липинській АЗПСМ. Проведено поточні ремонти кабінетів та сходів до чергового кабінету Липинськогї АЗПСМ. Здійснено поточний ремонт кабінету Заборольської АЗПСМ та Торчинської АЗПСМ.

  У 2019 році в Луцькому районі також проведені роботи з реконструкції будівлі Лаврівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини , приміщення Піддубцівського фельдшерськоакушерського пункту, Чаруківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, Зміїнецького ФАПу та Хорохоринської амбулаторії загальної практики сімейної медицини .

  У 2019 році оновлено матеріально – технічну базу і КНП «Торчинської районної лікарні Луцької районної ради», зокрема придбано апарат УЗД та операційний стіл вартістю, проведено поточний ремонт хірургічного та приймального відділення.

  Комунальне підприємство «Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради» – лікувально-профілактичний заклад, що надає вторинну, спеціалізовану і висококваліфіковану медичну допомогу мешканцям району та жителям області. Заклад має вищу державну акредитаційну категорію. Ліцензія МОЗ на медичну практику безстрокова. У лікарні розроблена, впроваджена і функціонує система управління якістю згідно з ДСТУ ІSO 9001:2015. З 1 квітня 2020 року КП «Луцька ЦРЛ» та Національна служба здоров’я України» підписали договір про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

  Для забезпечення діяльності лікарні станом на 1 жовтня 2019 року затверджено 346,25 штатних посад. У КП «Луцька ЦРЛ» проводиться активна педагогічна діяльність: підготовка лікарів-інтернів, студентів. Лікарня є базою для проходження практики студентами медичних вузів та медичних училищ.

  Ефективність роботи лікарні залежить від наступності в роботі поміж поліклінікою та стаціонаром, від організації профілактичного та лікувально-діагностичного процесу.

  За 2019 рік по КП «Луцька ЦРЛ» амбулаторний прийом становить 188 212 (201 599 за 2018 рік), виконання річного плану становить – 114,1%. Стоматологічний прийом становить 8 942.

  Рівень технічної оснащеності лікарні високий, так як це визначає ефективність її діяльності та обумовлює можливість виявлення хвороб на ранніх стадіях захворювання та ефективність їх лікування.

  Адміністрацією лікарні велика увага приділяється створенню комфортних умов перебування для пацієнтів та їхній безпеці. За 2019 рік було проведено:

  • поточний ремонт сходової клітки ;
  • поточний ремонт стерилізаційної ;
  • поточний ремонт частини фасаду та елементів благоустрою;
  • реконструкція приміщень для встановлення комп’ютерного томографа .
  Переглядів 7870 Останнє редагування Четвер, 23 квітня 2020 15:24
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Луцька районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Луцькій райдержадміністрації.
  Адреса: 43001, м. Луцьк, вул. Ковельська, 53, - т/ф. 728204, т.728144; E-mail: infо@lutskаdm.gov.ua
  © 2014 lutskadm.gov.ua