На сьогоднішній день існує 35 заводів «Кромберг енд Шуберт» у цілому світі. Підприємство виготовляє свою продукцію для найбільших європейських виробників автомобілів (VW, BMW, Audi, Mercedes). На даний час, в Україні розташовані виробництва в Луцьку та Житомирі.
У 2017 році на Луцькому заводі відкрито новий проект – виробництво кабельної мережі для автомобіля BMW Mini X1. Про переваги та перспективи зайнятості у новому проекті, подальші шляхи співпраці йшлося під час зустрічі директора Луцького районного центру зайнятості Ірини Овадюк та начальника відділу з управління персоналом Марини Кущенко ТзОВ «Кромберг енд Шуберт Україна Лу», що нещодавно відбулася на території підприємства.
Як розповіла пані Марина, станом на 01 червня 2017 року у проекті задіяні 230 працівників, до кінця 2017 року планується задіяти 600 працівників. Основними вакансіями проекту є комплектувальник проводів (працівник, який розкладає проводи, з’єднує їх та обмотує ізострічкою). Робота передбачається в 3-х та 4-х змінний графік роботи. Тривалість робочої зміни: 7 годин 30 хв., оплачувана перерва 30 хв. на зміну.
За словами представника заводу: «Новий проект – це свідчення довіри не лише до нашого підприємства, але й до України. Тому вимоги до роботи на новому проекті будуть надзвичайно високі. Мусимо підтвердити довіру клієнта, показати, що можемо вчасно і безперебійно доставляти кабельні мережі і забезпечувати той високий рівень якості, котрого від нас очікують».
Зі свого боку, директор центру зайнятості запропонувала продовжити розміщення соціальної реклами підприємства на біг-борді, подальше проведення спільних заходів.
Досягнуто домовленостей щодо розроблення нових концепцій рекламних проектів та заходів щодо сприяння зайнятості на даному підприємстві.
З метою забезпечення підприємства необхідними кадрами фахівцями центру зайнятості протягом червня 2017 року організовано економічну екскурсію у формі «Дня відкритих дверей» на виробництві, а також проведено презентацію роботодавця для безробітних під час відвідування центру зайнятості.
Семеро безробітних виявили намір працевлаштуватися на ТзОВ «Кромберг енд Шуберт Україна Лу»
Луцького районного центру зайнятості