23 червня в Луцькому районному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій на замовлення ФОП Раша Ігоря Івановича. Підприємець наразі має потребу в кадрах для виконання робіт тимчасового характеру.
Розпочала захід директор центру зайнятості Овадюк Ірина Анатоліївна з ознайомлення присутніх зі станом ринку праці та основними тенденціями що на ньому відбуваються. Директор наголосила, що сьогодні роботодавці потерпають від нестачі в кадрах, як кваліфікованих так і некваліфікованих, а проведення ярмарків – це один з найдієвіших способів надання допомоги у якісному підборі персоналу. Адже безпосереднє спілкування роботодавців з безробітними у присутності працівників центру зайнятості дає більш ефективний результат.
Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Вінярська Юлія Вікторівна розповіла присутнім про особливості залучення зареєстрованих безробітних до участі в роботах тимчасового характеру. Проінформувала, що на осіб, які беруть участь в тимчасових роботах поширюються всі державні соціальні гарантії передбачені трудовим законодавством. Зупинилась на перевагах таких робіт, а саме: додаткове стимулювання мотивації до праці та адаптація в трудовому колективі; тимчасова матеріальна підтримка на період участі; зарахування періоду участі в таких роботах до страхового стажу. Водночас. у разі участі у роботах тимчасового характеру, за безробітними залишається право користуватись всіма послугами центру зайнятості.
Раш Ігор Іванович розповів, що сьогодні потребує не кваліфікованих працівників для виконання тимчасових робіт прибиральника територій та прибиральника виробничих приміщень. Ігор Іванович надав детальну інформацію присутнім про характер робіт, умови та оплату праці, а також наголосив на можливості подальшого працевлаштування на постійну роботу.
В результаті ярмарку один безробітний зацікавився запропонованою роботою і по завершенні заходу для нього організовано індивідуальну співбесіду з роботодавцем.
Луцького районного центру зайнятост