При втраті роботи психологи радять не впадати в депресію: «Можливо, якраз у цьому шанс: життя закриває перед нами одні двері, інші відкриває. Втрачена робота, можливо, та, яку не вистачало сміливості, часу або можливостей покинути. Тобто, це можливість перейти на інший щабель».
Проте, коли відбулося звільнення з роботи, важливо знайти нове джерело заробітку, принаймні, тимчасове. Якщо після звільнення з роботи загострилися фінансові проблеми, навіть невеликий, тимчасовий дохід дозволить пережити перехідний період менш болісно. Існує робота, яка є завжди і її можна використовувати як тимчасову, що дозволить спокійно шукати постійне джерело заробітку, яке і буде в достатній мірі відповідати особистим потребам і перевагам.
31 травня 2017 року у Луцькому районному центрі зайнятості відбувся семінар на тему «Участь у громадських та інших робіт тимчасового характеру», під час якого безробітні ознайомились з наявними пропозиціями громадських та інших робіт тимчасового характеру.
Учасники семінару дізналися про основні положення Порядку організації громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, державні соціальні гарантії, передбачені законодавством про працю та зайнятість населення.
Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Вікторія Присяжнюк звернула увагу присутніх на той факт, що особи, які залучаються до громадських та інших робіт тимчасового характеру, отримують додаткові переваги, зокрема, тимчасово матеріальну підтримку на період участі у таких роботах, зарахування періоду участі у таких роботах до трудового стажу, набуття або відновлення професійних навичок, адаптація у трудовому колективі.
Окремі учасники семінару виявили зацікавленість у тимчасовому працевлаштуванні.
По завершенні семінару 1 особу направлено на тимчасові роботи.
Луцького районного центру зайнятості