Сімейні радники Волині надали допомогу близько 60 громадянамЗ 15 липня на Волині діють сімейні радники, котрі безкоштовнодопомагають іншим вирішувати складні життєві ситуації, пов’язані зрізними формами насилля тощо. Першими волонтерами, які сталиконсультувати громадян у такому форматі, стали Віктор Вальчук та ЄвгеніяКоваленко. З початку дії ініціативи вони надали допомогу близько 60громадянам.Нагадаємо, сімейні радники приймають усіх охочих щосереди з 14:00 до17:00 у Луцькому місцевому центрі з надання безоплатної вторинноїправової допомоги за адресою м.Луцьк, пр.Прогресу,7. Метою їхньої роботиє допомога громадянам з питань сімейного права та боротьба збезкарністю домашнього насильства.