Продовжуючи постійну рубрику юстиції Волині про позитивні напрацюванняструктурних підрозділів, сьогодні зазначимо про результати роботивідділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питаньрозгляду скарг у сфері державної реєстрації. Зокрема, працівникивідділу, відповідно до покладених на них завдань, здійснюють розглядзвернень у сфері:– державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;– державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців тагромадських формувань,а також забезпечують діяльність комісії з питань розгляду скарг у сферідержавної реєстрації.До слова, зазначена комісія оперативно відновлює порушені праваскаржників. Так, протягом 2019 року до Відділу всього надійшла 31скарга, з яких 10 було задоволено.Принагідно інформуємо, якщо Ви не згідні з рішенням, дією чибездіяльністю державного реєстратора у сфері державної реєстраціїречових прав та бізнесу, звертайтесь до Комісії з питань розгляду скаргу сфері державної реєстрації Міністерства юстиції України чи йоготериторіального органу.
Середа, 13 листопада 2019 11:55