У 2019 році вдалося стягнути 71 619 900 грн аліментів на користь маленьких волинян, а з початку дії законів #ЧужихДітейНеБуває — 147 275 818 грн. Нагадуємо, ефективними методами стягнень залишаються обмеження боржників у праві перетинати кордон, керувати транспортними засобами, користуватися зброєю та полювати.Пам`ятайте, для того, щоб користуватися своїми правами у повному обсязі, варто вчасно сплачувати аліменти. А перевірити чи застосовані обмеження конкретно до Вас можна у Єдиному реєстрі боржників: www.erb.minjust.gov.ua.
Середа, 06 листопада 2019 14:58