Активний День юриста представники юстиції Волині продовжили зустріччю із школярами. Фахівці завітали до Луцького навчально-виховного комплексу № 26. З учнями 6 класу розмовляли про їхні права, відповідальність за їх порушення. У своєму виступі представники юстиції зазначили, що права людини є невід’ємними, тобто ніхто не можете їх втратити, оскільки вони мають відношення до самого факту людського існування. За певних обставин дію деяких з них, може бути призупинено або обмежено. Наприклад, якщо хтось визнаний винним у скоєні злочину, його можуть позбавити волі. Крім того, присутнім нагадали, що держава захищає своїх громадян через створені відповідні установи.
“Можна сказати, що права людей — це їхній захист і, в той же час, певні правила, адже вказують кожному, як себе поводити”, - підсумували правники.
На уроці школярі грали цікаві правові ігри із представниками юстиції. Зокрема, спробували себе у ролях судді, обвинуваченого та потерпілого. Діти проявили неабияку зацікавленість, показали гарні знання, легко справляючись із завданнями, чим подарували прекрасний настрій собі та гостям.
“Ми щиро раді провести сьогоднішній насичений день у дружньому колі дітей. Разом ми пригадали наші права та обов’язки, а також засвоїли правило — наші права закінчуються там, де починаються права інших!”, - відзначили юристи управління.