До відзначення професійного свята — Дня юриста на Волині з 02 по 08 жовтня проходить тиждень правових знань.
Відповідний наказ від 25 вересня цього року за № 372/7 підписав начальник головного територіального управління юстиції в області Валентин Кухарик.
Згідно затвердженого плану передбачені виступи у ЗМІ з питань держави і права, роз’яснення чинного законодавства, проведення в закладах культури тематичних виставок правової літератури, проведення консультацій у сфері міжнародно-правового співробітництва з питань реалізації та захисту прав людини.
Працівниками юстиції Волині проводитимуться тематичні масові заходи правового, інформаційного, освітнього та виховного характеру у навчальних закладах області.
У рамках проведення тижня правових знань 02 жовтня в області буде проведено День відкритих дверей для студентів-юристів та громадськості з метою популяризації специфіки роботи в установах юстиції у локаціях: з питань нотаріату, ДВС, ДРАЦСу, управління державної реєстрації та державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти, у сфері банкрутства, персоналу, судової роботи та міжнародного співробітництва, організаційної роботи, документування та контролю.
З метою надання громадянам області юридичних консультацій працюватимуть 3 громадські приймальні Управління юстиції та виїзні прийоми громадян керівництвом юридичною установою.
В обласній науковій універсальної бібліотеці імені Олени Пчілки будуть організовані виставки правової літератури, друкованих офіційних видань Міністерства юстиції України, інформаційних матеріалів проекту “Я МАЮ ПРАВО!” та шкільних малюнків — учасників Всеукраїнського конкурсу “Я МАЮ ПРАВО!”.
Зазначимо, що до участі у тижні правових знань залучені усі структурні підрозділи юстиції Волині.