Нарешті ми готові поділитися з вами результатами проведення Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу ?
За період з 16 по 20 вересня в рамках Тижня фахівцями головних територіальних управлінь юстиції та органами системи безоплатної правової допомоги спільно з партнерами проєкту Я МАЮ ПРАВО! було проведено:
? 39 345 уроків «Стоп булінг» в 7630 школах по всій Україні для понад 1,5 мільйонів школярів; ? 1 362 уроки в 368 закладах професійно-технічної освіти; ? 792 уроки в спортивних гуртках, секціях; ? 551 урок «Стоп булінг!» в 193 інтернатах; ? 18 319 інших правопросвітницьких заходів для школярів, їх батьків, учителів та інших учасників освітнього процесу. Переходьте за хештегом #РазомПротиБулінгу та дивіться, як проходили деякі з них.
Хочемо подякувати усім, хто так чи інакше долучився до проведення заходів, бо саме завдяки спільним зусиллям нам вдалося досягти таких результатів ?
А ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо працювати над подоланням булінгу в українських школах. Якщо ви хочете, щоб правопросвітницькі уроки на тему протидії булінгу провели у вашій школі (класі) - пишіть нам в коментарях ?, а ми допоможемо організувати проведення таких уроків.