Щорічно 30 вересня Україна відзначає День усиновлення.Право дитини на сім'ю закріплено в Конвенції ООН про права дитини,Конституції України, Сімейному кодексі України та іншихнормативно-правових актах.Сьогодні все більше українських родин наважуються на цей відповідальнийкрок. Статистика говорить сама за себе: протягом 2018 року в Українібуло усиновлено 2956 дітей, з них громадянами України - 2567, іноземцями- 389. Кількість усиновлених у 2019 році зростає з геометричноюпрогресією: лише за перше півріччя вже 1474 малюків знайшли свій дім.Головним завданням держави є забезпечення гідного життя і правдітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а кожногогромадянина - не бути байдужим.Подаруємо дітям щасливе майбутнє!