Вчора, уже за доброю традицією, представники управління юстиції ВікторіяПирога та Марія Місюк провели круглий стіл у Департаменті "Центр наданняадміністративних послуг у місті Луцьку" Луцької міської ради, щодопитань державної реєстрації нерухомого майна та бізнесу. Разом з цимпоспілкувались про можливості та переваги користування он-лайн сервісамиМіністерства юстиції України “Онлайн будинок юстиції” та “Кабінетелектронних сервісів”, для забезпечення зручності, економії часу такоштів.Працівники юстиції презентували партнерам інформаційні буклети “Незгідний з дією або бездіяльністю державного реєстратора - звертайся зіскаргою в Головне територіальне управління юстиції у Волинськійобласті”, “Як протидіяти домашньому насильству?”, “Відповідальнимбатькам - урядова підтримка”, “Поїхати з дитиною за кордон - легко!” зметою їх подальшого використання.