Сьогодні, за участю працівників управління державної реєстраціїнормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Управлінняюстиції Тетяни Яреми, Миколи Герасимика, Олени Андрущак та Управліннядержавної служби якості освіти в області, проведено круглий стіл натему: “Освітнє середовище: вільне від будь яких форм насильства тадискримінації. Питання взаємодії та співпраці у рамках реалізаціїзагальнонаціонального правопросвітницького проєкту “Я МАЮ ПРАВО!””.Учасники заходу обговорили питання співпраці між двома установами.Водночас працівники юстиції змогли дізнатися від керівників тапрацівників новоствореного управління про специфіку їх роботи, а такожпро шляхи взаємодії у сфері правової освіти. У свою чергу працівникиУправління юстиції проінформували учасників круглого столу проінформаційні кампанії проекту “Я МАЮ ПРАВО!”, які реалізовуються, в томучислі у навчальних закладах області.Учасники круглого столу висловили свої пропозиції та окреслили колопитань роботи між двома управліннями на перспективу у сфері безпечногоосвітнього середовища в рамках реалізації проєкту “Я МАЮ ПРАВО!”
Четвер, 26 вересня 2019 18:01