Нещодавно завершився Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу, проте юстиція Волині продовжує працювати над викоріненням цього негативного явища із освітнього простору. Так, сьогодні керівник обласної юстиції Валентин Кухарик спільно із дирекцією "НВК ЗОШ l-lll ст.-гімназія" м. Горохів презентував фільм "Небезпека в інтернеті". Ця короткометражка, що створена зусиллями школярів у стінах гімназії, має на меті привернути увагу до негативного впливу кібербулінгу на молоде покоління. Після перегляду та обговорення фільму учні показали присутнім сценки на правову тематику, та задали очільнику обласної юстиції питання, що стосуються проблематики цькування."Соціальні мережі набувають усе більшої популярності, проте разом з необмеженими можливостями для комунікації, в інтернет-просторі також існує приниження та цькування. Саме цим фільмом ми закликаємо школярів поважати права та інтереси своїх однолітків. А під час сьогоднішньої відкритої презентації, ми додатково нагадали, що за будь-яку негативну поведінку може наступати відповідальність. Не замовчуйте факт булінгу, кривдник має бути покараний!", - відмітив Валентин Кухарик.До речі, відтепер кожен охочий має змогу переглянути фільм "Небезпека в інтернеті" та використати у його роботі. Сподіваємося, що це допоможе поступово викорінити цькування у навчальному середовищі. Дякуємо НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» м. Горохів за співпрацю та надійне партнерство у реалізації правопросвітницького проєкту “Я МАЮ ПРАВО”.
Четвер, 26 вересня 2019 17:53