У рамках інформаційної кампанії #СтопБулінг загальнонаціональногоправопросвітницького проєкту “Я МАЮ ПРАВО!” працівники відділусистематизації законодавства, правової роботи та правової освітиУправління юстиції та Регіонального центру з надання БВПД провелиправовий урок “Стоп булінг” для учнів Луцької загальноосвітньої школи №15.До проведення цього заходу юристи підійшли дуже відповідально, аджебулінг — це серйозна та вкрай гостра проблема сучасності, особливо упідлітковому віці.Проведення уроків на цю тематику свідчить, що учнівська молодь охоче ідена спілкування, особливо в частині захисту їх прав та спроможності себезахистити у разі їх порушення.Застосовуючи інтерактивні методи фахівці юстиції та системи БПДрозповіли для учнів 4-Б класу про булінг та його види. Особливий наголосправники зосередили на відповідальності за вчинення булінгу, якреагувати на такі випадки та куди звернутися за допомогою.Зазначимо, що захід пройшов за активної участі усіх учасників і незалишив нікого байдужого до цієї проблеми.Нагадуємо, що протягом цього тижня на Волині проходятьправопросвітницькі заходи задля формування в суспільстві небайдужості допроблеми булінгу.
П'ятниця, 20 вересня 2019 11:47