Сьогодні під головуванням керівника юстиції Волині Валентина Кухарикавідбувся круглий стіл для працівників відділів ДРАЦС з питань протидіїторгівлі людьми. Перед присутніми виступив постійний партнер управліннящодо реалізації правопросвітницького проєкту “Я МАЮ ПРАВО” в області,сімейний радник, керівник громадської організації “Велес+” ВікторВальчук.Зазначимо, що торгівля людьми - це ганебний злочин нашого часу!Вважаємо, що про цей злочин, який калічить життя людей, сімей, повинензнати кожний аби вчасно сказати "стоп!", і не потрапити в будь-яку формуторгівлі людьми! Примусове одруження - це одна з форм торгівлі людьми.Шлюб з іноземцем - це теж ризик потрапити в ситуацію торгівлі людьми(трудова та сексуальна експлуатація, примусова вагітність тощо).“Тому саме сьогодні про цей злочин, про механізми попередження торгівлілюдьми, про роль суб'єктів взаємодії та про інші важливі моменти, миспілкувалися під час засідання круглого столу. Адже під час реалізаціїправопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!» можна більш ефективнішепроводити інформування громадян про проблему торгівлі людьми, що вмайбутньому зможе врятувати не одне життя”, - відзначив Віктор Вальчук.До слова, засідання круглого столу відбулося в рамках реалізації проєкту"Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюютьзаходи в сфері протидії торгівлі людьми, в Україні. Волинськийкомпонент" за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та зафінансової підтримки Уряду Канади. Уся інформація на засіданні буланаправлена на усунення причин та умов, що призводять до ситуаційторгівлі людьми, виявлення імовірно постраждалих осіб та перенаправленняїх для отримання допомоги!Друзі! Юстиція Волині та Віктор Вальчук щиро переконані, що самеоб'єднавши зусилля, ми зможемо досягти позитивного результату! Дякуємоусім, хто взяв участь!#ПротиДІЙТоргівліЛюдьми #людинаНЕтовар #ЛюдськаБезпека #ЯМП