Сьогодні, 17 вересня 2019 року, працівники управління юстиції завіталидо ЛНВК ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22 - ліцей Луцької міської ради та провелиуроки «Стоп булінг» для учнів 7-А, 8-Б та 8-Г класів. Спеціалістирозпочали урок методом «мозкового штурму», учні висловлювали свої думкипро булінг та як вони розуміють це поняття. Якщо підсумувати усе, щосказали підлітки, виходить, що булінг - це агресивна і вкрай неприємнасвідома поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини,що супроводжується фізичним і психологічним тиском, а також обговорилишляхи подолання цього ганебного явища в житті українського суспільства.Школярі визначили найголовніше: ми всі – учасники процесу булінгу, чи якагресор, чи як жертва, чи як спостерігач. І ми маємо про це говорити,маємо діяти, а не стояти осторонь. Серед учнів та педагогів навчальногозакладу були поширені інформаційні матеріали на означену тематику.
Середа, 18 вересня 2019 14:14