Друзі! Повідомляємо, що від сьогодні по всій Україні проводитиметься другий Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. На жаль, явище булінг (цькування) досить поширене у нашій країні, а тому потрібно якомога активніше з ним боротись. Тому юстиція Волині також долучається до цієї кампанії Міністерства юстиції України та запрошує усіх бажаючих взяти участь у проведенні спільних правоосвітніх заходів. Наше завдання розказати про ознаки та види булінгу, відповідальність за його вчинення і навчити захищатися від агресора.
Зазначимо, що головною метою Всеукраїнського тижня є формування нульової толерантності до явища булінгу в суспільстві та роз’яснення основних положень Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню).
Разом ми сила! #РазомПротиБулінгу