Нещодавно розпочався новий навчальний рік, який є ще одним важливим етапом у житті молоді, адже саме під час навчання учні та студенти виростають як особистості та здобувають знання, що визначатимуть їхній майбутній життєвий шлях. У багатьох навчальних закладах на найвищому рівні стежать за тим, щоб кожного оцінювали справедливо. Проте, на жаль, в українській системі освіти все ще існує явище хабарництва, яке потребує неодмінного викорінення. Юстиція Волині пропонує вам ознайомитися із алгоритмом дій у разі зіткнення із корупцією у цій галузі.Отож, що потрібно робити, якщо від вас вимагають хабар?1) пам`ятайте, відповідальність за неправомірну вигоду несуть обидві сторони, тому в жодному разі не давайте хабар;2) зверніться до органу студентського самоврядування, профспілки вищого навчального закладу (далі – ВНЗ) або керівництва ВНЗ;3) повідомте правоохоронні органи;4) підготуйте докази (аудіо-, відеозапис, свідчення друзів);5) напишіть заяву у поліцію за місцезнаходженням ВНЗ.За додатковою правовою консультацією можна звернутися до Єдиного контакт-центру за номером 0 800 213 103.Друзі, пам`ятайте, ви всі маєте право на освіту без корупції, тому важливо об`єднати наші зусилля для подолання цього негативного явища, адже саме якісний рівень освіти дозволить побудувати правову європейську державу.
Понеділок, 16 вересня 2019 07:58