16 вересня ми розпочинаємо Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. Цебуде масштабний комплекс заходів, направлених на одночасну тавсесторонню роботу з протидії булінгу в закладах освіти.Під час заходу по всій Україні відбудуться правопросвітницькі заходи,спрямовані на інформування учасників освітнього процесу прозапровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу(цькування) та формування нетерпимості до цього явища.Запрошуємо долучитися до Всеукраїнського тижня з протидії булінгу!Контактна особа:Морарь Тетяна Олександрівна, державний експерт експертної групи зправової обізнаності Директорату з прав людини, доступу до правосуддя таправової обізнаності Міністерства юстиції України,тел. (044) 279-89-16,Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Директорат з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності
Середа, 11 вересня 2019 11:29