Із них в 93 справах було винесено рішення про накладення стягнення:✔️ в 7 випадках – попередження, яке не перебачено в санкції статті✔️ у 8 випадках – громадські роботи✔️ в 1 випадку – зобов‘язання публічно вибачитись✔️ в 77 випадках – штраф✔️ 47 справ відправлено на доопрацювання до органів поліції✔️43 справи було закрито за відсутністю складу правопорушення або узв’язку зі спливом строку позовної давності✔️у 14 справах суд обмежився усним зауваженням.За весь час було винесено 4 рішення апеляційного суду: 3 з них залишиличинними постанови суду першої інстанції про накладення стягнення, а 1 –скасувало рішення суду першої інстанції.В 11 справах однією зі сторін були вчителі:✔️ у 8 справах вчителі виступали кривдниками, однак 4 з них були закриті(суд встановив відсутність складу правопорушення в діях вчителів), 3відправлено на доопрацювання до органів поліції, в 1 справі вчителязвільнили від відповідальності, обмежившись усним зауваженням.✔️ у 3 справах вчителів було визнано потерпілими особами, у 2 справах їхкривдники були оштрафовані, 1 справа була закрита в зв’язку зі спливомстроку притягнення до відповідальності.20 травня в м. Сторожинець Чернівецької області до відповідальності булапритягнута директорка Сторожинецького НВК за неповідомлення працівниківполіції про факти вчинення булінгу учня школи, яку вона очолює. На неїбуло накладено штраф в розмірі 850 грн.Крім того, за вказаний період часу було прийнято 11 рішень з приводукібербулінгу - цькування, яке вчинялося в соціальних мережах (найчастішеІнстаграм) та месенджерах (Вайбер, Телеграм).