У січні–липні 2019р. населення області сплатило за житлово-комунальні послуги, враховуючи погашення боргів попередніх років (без врахування електроенергії), 1783,9 млн.грн. Рівень сплати становив 108,7% до нарахованої суми.
На кінець липня волиняни заборгували 370,8 млн.грн за постачання природного газу, 108,0 млн.грн – за централізоване опалення та постачання гарячої води, 33,5 млн.грн – за централізоване постачання холодної води та водовідведення, 32,3 млн.грн – за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, 9,3 млн.грн – за вивезення побутових відходів.
Оплата волинянами житлово-комунальних послуг
Головне управління статистики
у Волинській області