Інститут сім'ї — це важлива традиційна складова будь-якого здорового суспільства, проте, на жаль, і вона може дати тріщину. Найбільше у такому випадку завжди страждають діти, юстиція Волині у рамках проєкту “Я маю право” намагається відстояти права маленьких громадян хоча б на матеріальне забезпечення від батьків, що відмовляються сплачувати аліменти. Тож, сьогодні ми поговоримо про те, як варто діяти, коли недобросовісні батьки відмовляються надавати кошти для майбутнього своїх дітей.Як діяти, коли один з батьків відмовляється платити аліменти?Насамперед, ви можете звернутися до суду із заявою про стягнення аліментів. У такому випадку аліменти на дитину присуджуються або як частка від заробітку, або у вигляді конкретно визначеної суми. Справи розглядаються місцевими судами за місцем проживання чи реєстрації відповідача.А надалі ви можете обрати або: 1) самостійно направити виконавчий лист разом із заявою про здійснення відрахування аліментів за місцем роботи боржника або отриманням ним пенсії, стипендії та інших доходів;2) звернутися до органу державної виконавчої служби чи приватного виконавця за місцем проживання, перебування, роботи боржника або за місцем знаходження його майна для виконання рішення у примусовому порядку.Хочемо вам нагадати, що звернутися до державної виконавчої служби Волині ви можете за посиланням:https://minjust.gov.uaОбрати приватного виконавця:erpv.minjust.gov.ua
Середа, 04 вересня 2019 15:06