Друзі! Завдяки роботі державних виконавців Волинської області з початку 2019 вдалося стягнули 56 479 928 грн аліментів з недобросовісних батьків.Нагадаємо, що наразі до неплатників аліментів застосовуються різноманітні обмежувальні заходи. Так, за наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за чотири місяці (та 3 місяці для батьків важкохворої дитини), боржник отримує обмеження щодо:• виїзду за межі України;• керування транспортними засобами;• користування зброєю;• полювання.Також для неплатників аліментів передбачена відповідальність у вигляді суспільно корисних робіт.
Середа, 04 вересня 2019 10:28