Друзі! Хочемо нагадати, що на Волині діє послуга звернення через веб-портал з питань державної реєстрації актів цивільного стану, яка дозволяє швидко і без зайвої паперової тяганини подати документи через мережу інтернет до будь-якого відділу ДРАЦС. До речі, завдяки зручності та доступності ця послуга стає все популярнішою серед волинян. Так, за 8 місяців 2019 року уже надійшло 2 827 онлайн звернень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану від жителів області.
Вівторок, 03 вересня 2019 10:02