За даними Дослідження правових проблем та потреб в українських громадах, яке проводилося у 2018 році Київським міжнародним інститутом соціології КМІС для Міжнародний фонд "Відродження", 16% опитаних повідомили, що протягом останніх трьох років їх турбували проблеми правового характеру у сфері захисту прав споживачів.Зокрема найчастіше траплялися такі порушення:✔️купівля неякісних продуктів харчування✔️купівля неякісних коштовних товарів (комп'ютер, велика побутова техніка, тощо)✔️купівля неякісного одягу, взуття✔️купівля неякісних товарів для побутових потребСаме тому в рамках проєкту #ЯМАЮПРАВО було розпочато правопросвітницьку кампанію #СпоживачВМережі, аби розповісти українцям, як запобігти порушенням прав споживача під час купівлі товарів та замовлення послуг через мережу Інтернет, а також куди звертатися, якщо порушення прав уже відбулося.Цього тижня слідкуйте за дописами на сторінці Я МАЮ ПРАВО та дізнавайтеся ще більше інформації про те, як купувати в мережі безпечно. Попередні дописи шукайте за хештегом ➡️ #СпоживачВмережі