Працівники органів ДВС юстиції Волині ставлять у пріоритет роботу зі стягнення заборгованості по аліментах, щоб забезпечити захист інтересів дітей на найвищому рівні, і ефективно використовують заради цієї мети закони #ЧужихДітейНеБуває.Так, з моменту впровадження на Волині другого пакету вищевказаних законів вдалося стягнути 127 488 767 грн аліментів з недобросовісних батьків. Насамперед таких результатів вдалося досягти завдяки жорстким заходам щодо боржників, серед яких:- заборона виїздити за кордон, керувати автомобілем, користуватися зброєю та полювати;- штрафні санкції від 20% до 50% від суми боргу;- суспільно корисні роботи, оплата за які йде на погашення боргу;- конфіскація майна та продаж його на торгах;- адміністративний штраф і кримінальна відповідальність до 2 років в`язниці;- відкриття реєстру боржників та ін.
Середа, 14 серпня 2019 14:58