Одним із найпріоритетніших завдань юстиції Волині є захист прав наших дітей. Задля реалізації цієї мети у березні 2019 року розпочалася Всеукраїнська правопросвітницька кампанія “Відповідальне батьківство”. Саме з її допомогою діти зможуть стати більш соціально захищеними, а батьки повною мірою виконувати свої обов`язки.Так, у рамках кампанії Мін’юст впроваджує другий пакет законів #ЧужихДітейНеБуває, який значно посилює відповідальність для неплатників аліментів. А також “Відповідальне батьківство” дало старт кампанії Міністерства соцполітики #МуніципальнаНяня, яка передбачає відшкодування витрат на няню для дитини віком до 3 років, та новації, що спрямована на розвиток інституту відповідального батьківства — податкової знижки.У сьогоднішньому роз`ясненні ми детальніше зупинимося на запровадженні ініціативи податкової пільги — суми, на яку дозволяється зменшити розмір сплаченого особою податку на доходи фізичних осіб у зв’язку з оплатою нею послуг навчання (орієнтовно податкова знижка складатиме 18% від фактично сплаченої суми). Ця урядова підтримка дає можливість батькам, які дбають про розвиток своєї дитини, отримати знижку на оплату навчання свого чада у дитячих садках, гуртках, секціях, школах, профтехучилищах, коледжах та закладах вищої освіти. Новація покликана заохотити батьків сумлінніше ставитися до своїх обв`язків, щоб діти мали змогу мати пізнавальне дозвілля та якісне навчання.
Четвер, 08 серпня 2019 15:28