Сьогодні працівники юстиції Волині спільно з директором Волинської філії ДП “Національні інформаційні системи» провели семінар-нараду з державними реєстраторами Луцької, Шацької, Камінь-Каширської районних державних адміністрацій та Горохівської міської ради. Під час зустрічі поспілкувались про порядок проведення верифікації та актуалізації відомостей про користувачів Єдиних та Державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції України. Разом з тим, обговорено основні аспекти викладеного у новій редакції Порядку надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 № 1127.
Середа, 07 серпня 2019 14:22