З початку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, представниками управління юстиції Волині здійснено більше ста виїздів у населені пункти області та забезпечено правовою допомогою усі райони Волинського краю.Сьогодні, під час чергового виїзду мобільної групи у Ратнівську селищну раду, спеціалісти управління юстиції Леся Романенко та Алла Лотвіна , спільно із представниками бюро правової допомоги та Нацполіції спілкувалися з аграріями, громадянами та представниками органів місцевого самоврядування Ратнівщини.Присутніх проінформовано про роботу оперативного штабу із забезпечення прав і свобод землевласників та землекористувачів та їх майнових прав, а також про діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації. Окрім цього, громадянам в межах компетенції надані правові консультації щодо порядку виділення земельних часток (паїв) на місцевості, оформлення права власності на новозбудований житловий будинок та процедури оскарження дій державного реєстратора .
Середа, 07 серпня 2019 12:37