Долучитись до правопросвітництва в рамках проєкту можна по таким напрямкам:✔️ Правопросвітницькі заходи, які організовуються Міністерством юстиції та головними територіальними управліннями на місцях, приклади успішних кейсів можете переглянути тут: http://bit.do/e3ve6До речі, зараз якраз готуємо Всеукраїнський тиждень права, тому закликаємо долучитися з правопросвітницькими ініціативами: http://bit.do/e3vfo✔️Спільна розробка та реалізація правопросвітницьких кампаній. Усі кампанії - за посиланям: http://bit.do/e3vfu-✔️Поширення інформаційних матеріалів проєкту: http://bit.do/e3vfR✔️Дослідження правових потреб громадян (детально про дослідження можна переглянути тут: http://bit.do/e3vfG)Якщо ви активно співпрацюєте з громадами і знаєте їх потреби у правовій допомозі та правовій інформації - будемо вдячні за таку інформацію.✔️Проект "Таємний покупець" - нам дуже важливо, аби правопросвітництво було ефективним і доступним для кожного, тому закликаємо громадськість допомогти нам стати кращими.✔️Напрацювання документів державної політики, що стосуються підвищення правової обізнаності людей в Україні та вирішення їх ключових правових проблем.
Середа, 07 серпня 2019 12:36