За статистикою лише 10% українців, які страждають від домашнього насильства, звертаються до відповідних служб за допомогою.По всій Україні жертв насильства – понад 1 000 000 (!) мільйон. Ця цифра просто вражає…Саме тому хочу нагадати про одну з надважливих кампаній, започаткованих Урядом #СтопНасильство. На сайті Мін'юсту ви можете дізнатися більше про ініціативу, а також знайти відповіді на головні питання: де і як отримати допомогу у разі насильства вдома https://bitly.su/neDq.До речі, нещодавно OSCE Project Co-ordinator in Ukraine та EdEra запустили чудовий освітній проект з протидії домашньому насильству — "ДІМ (НЕ)БЕЗПЕКИ". Завдяки йому можна дізнатися, як розпізнати насильство в сім'ї та як допомогти людям, що постраждали від нього. Більше інформації можна дізнатись тут: nonviolence.ed-era.com.
Середа, 07 серпня 2019 12:33