Юстиція Волині та система БПД долучилися до правоосвітніх заходів з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьмиСьогодні, 30 липня, у ❗️Всесвітній день протидії торгівлі людьми з метою підвищення рівня поінформованості громадян щодо проблеми торгівлі людьми та привернення уваги до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, працівники юстиції Волині разом з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації, громадськими організаціями, долучилися до проведення в Луцьку заходів на цю тематику. Перед початком кінопоказу документальної стрічки “Жінка в полоні” юристи поінформували присутніх
Середа, 07 серпня 2019 12:31