Друзі! Сьогодні в нашій рубриці ми вам розкажемо про один із важливих напрямів діяльності юстиції Волині - це проведення правоосвітніх заходів. Як ви пам’ятаєте, з 2017 року ми активно реалізовуємо на теренах Волинського краю правопросвітницький проект Міністерства юстиції України “Я МАЮ ПРАВО!”. Тож, юстицією Волині за I півріччя 2019 року проведено всього 909 правоосвітніх заходів, якими охоплено більш як 31 000 осіб. До проведення зазначених заходів були залучені як працівники юстиції Волині, так і її структурних підрозділів (відділи ДРАЦС, ДВС та державні нотаріальні контори). Працівники юстиції Волині побували скрізь: консультували громадян на вулицях, у школах, вищих навчальних закладах, в державних установах, бібліотеках, на ярмарках та фестивалях. В основному консультували за такими напрямками як протидія булінгу, протидія домашньому насильству, виплата аліментів, виїзд дитини за кордон, про #ЧеснуПлатіжку та ін. Зазначимо, що багато цікавих заходів проводилось до певних визначних дат, наприклад, до Дня Європи, Дня Конституції України, Дня захисту дітей тощо.
Наш девіз: захист прав громадян - основна прерогатива у роботі юстиції Волині. І тому у II півріччі 2019 рік ми організуємо та проведемо ще цікавіші та масштабніші заходи, консультації та фестивалі.
Дякуємо усім за гарну роботу. Так тримати!
#МінЮст
#ЯМП