Сьогодні працівники юстиції Волині Микола Герасимик, Ольга Голюта разом з представником Регіонального центру з надання БВПД в області Іриною Кушпетюк консультували громадян у виїзній громадській приймальні Управління юстиції, яка діє при обласній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки.Під час прийому громадяни отримали правові консультації про їх основоположні права та механізми захисту, у разі порушення цих прав.Крім того, для працівників бібліотеки та її відвідувачів були роздані найновіші інформаційні буклети, які реалізовуються у рамках проекту “Я МАЮ ПРАВО!”, зокрема кампанії “Чесна платіжка”. Юристи акцентували увагу громадян як захистити свої права споживача житлово-комунальних послуг?Нагадаємо, що мета цієї кампанії, яка розпочалася з 26 червня і триватиме до кінця опалювального сезону 2019-2020 року, — підвищення рівня обізнаності громадян щодо правильного нарахування тарифів на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води. Наразі працівниками юстиції Волині проводяться консультування, правові інформування, тематичні лекції, семінари, воркшопи аби активізувати споживачів житлово-комунальних послуг щодо захисту своїх прав.❗️Зазначимо, що Кабінет Міністрів України своєю постановою від 26.06.2019 № 560 “Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг”, встановив максимально допустимі граничні тарифи на постачання теплової енергії та гарячої води для населення міст обласного значення та м. Києва.Також з партнерами — працівниками бібліотеки було обговорено коло питань у рамках відзначення 24 серпня Дня Незалежності України.
Понеділок, 29 липня 2019 16:24