Вчора вперше на Волині сімейні радники вели прийом громадян. Нагадаємо, що у понеділок, 15 липня, заступник Міністра юстиції Іванна Смачило представила двох сімейних радників, що працюватимуть на Волині. Прийом громадян проводився у Луцькому місцевому центрі з надання БВПД.Головний юрист Волині Валентин Кухарик поспілкувався із громадянами та сімейними радниками.Отже, відтепер усі охочі зможуть отримати правову кваліфіковану допомогу з питань сімейного права у сімейних радників. Від сьогодні і надалі вони надаватимуть консультації спільно із державними виконавцями Луцька щосереди з 14.00 до 17.00 год. при Луцькому місцевому центрі з надання БВПД (м.Луцьк, пр.Прогресу,7).
Ми працюємо для Вас!