Вчора, 16 липня, під час проведення чергового постійно діючого семінару для працівників юридичних служб органів державної виконавчої влади, підприємств, установ, організацій області, начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області Валентин Кухарик зустрівся з правниками Волині. Він висловив надію, що кожен з учасників семінару отримає для себе багато нового та корисного під час проведення таких семінарів та запросив юристів до співпраці у вирішенні питань, що пов'язані із захистом законних прав та інтересів громадян. Начальник Управління юстиції відзначив, що завдяки спільним зусиллям юристів області можна організувати та провести багато цікавих заходів. Також у зазначеному семінарі взяли участь і виступили Віталій Кальковець та Майя Симоненко - працівники Головного управління Держгеокадастру у Волинській області, Ірина Кондаревич та Інна Малашевська - працівники Головного територіального управління юстиції у Волинській області. Під час семінару розглянуто питання змін щодо ведення Державного земельного кадастру, організації проведення земельних торгів у формі аукціону, загальних правил етичної поведінки осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, реалізації правопросвітницької кампанії Міністерства юстиції України “Чесна платіжка”. Семінар відбувся в теплій, дружній атмосфері, юристи з цікавістю слухали запропоновані теми та задавали питання доповідачам. Після завершення заходу у рамках інформування про кампанію “Чесна платіжка” для юристів роздано буклети на дану тематику.
Понеділок, 22 липня 2019 16:18