11.07.2019 завідувачем сектору взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Жанною Андрійчук проведено робочу зустріч з державним реєстратором Луцької районної державної адміністрації Наталією Горбач. Під час зустрічі обговорили проблемні та актуальні питання, які виникають у сфері державної реєстрації, а також обговорили новий сервіс, який запрацював з 9 липня на порталі «Онлайн будинок юстиції», що забезпечить онлайн-реєстрацію товариства з обмеженою відповідальністю, а також низку інших послуг.Разом з тим, проінформовано про основні аспекти правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО», зокрема, кампанії «Відповідальне батьківство» («Муніципальна няня», «Поїхати з дитиною за кордон – легко”).