Працівниками Головного територіального управління юстиції у Волинській області А.Герасимюк та О.Янченко проведено вуличне інформування лучан та гостей обласного центру про правопросвітницькі кампанії Міністерства юстиції України “Я маю право на чесну платіжку” та “Відповідальне батьківство”.Представники юстиції Волині проінформували громадськість про способи захисту своїх прав у разі отримання нечесної платіжки, адже оплата за комунальні послуги повинна бути розумною і обґрунтованою, та не порушувати права громадян.Також громадян ознайомили з механізмами реалізації захисту прав дитини щодо належного утримання і безпечного освітнього середовища.Усі бажаючі отримали інформаційні буклети Міністерства юстиції України на відповідну тематику.