Минув рік, як Верховна Рада прийняла 2-й пакет законопроектів #ЧужихДітейНеБуває. Разом з Урядом Volodymyr Groysman, командою Мін’юсту та за підтримки громадськості ми за кілька років докорінно змінили ситуацію. Нова система стимулів і зобов'язань таки змусла батьків виконувати свої обов'язки перед дітьми.В результаті - майже 1 000 000! Мільйон українських дітей отримали аліменти, що не платились роками.Тому запрошую вас поспілкуватися у прямому ефірі та дізнатись, як захистити себе та дитину. Тема: “Аліменти. Посилення відповідальності за насильство над дітьми. Що важливо знати мамам”. Разом із Володимиром Гройсманом будемо раді відповісти на ваші питання.�Коли: 11 липня, 10:00.�Де: тут, на моїй сторінці в Facebook.❗Якщо ви ще не підписані на мою сторінку - зробіть це зараз, щоб не пропустити трансляцію.❗Якщо ви знаєте батьків, яким буде корисна ця інформація - запросіть їх, будь ласка, на лайв.Питання/пропозиції? Залишайте під цим постом!
П'ятниця, 12 липня 2019 12:32