#ДВС_діє: стягнення боргів із заробітної плати на користь працівників є одним із ключових напрямків у діяльності державних виконавців Волині, адже це надзвичайно гостре соціальне питання.Тож, з початку 2019 року, застосувавши важелі впливу до роботодавців-неплатників, державні виконавці Волині стягнули 1 363 950 грн заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами.#ЗаплатиЗарплату #ЮстиціяВолині