Сьогодні відбулось чергове засідання комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.На засіданні Комісії прийнято рішення про задоволення скарги на дії державного реєстратора та поновлено права заявника в сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.Додатково інформуємо, що з початку 2019 року на розгляд Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації надійшло 24 скарги, які розглянуті у встановлені законодавством терміни, 10 з них задоволено.Нагадуємо, що кожен, хто вважає, що його права порушені рішенням, дією або бездіяльністю державного реєстратора, може звернутися зі скаргою до Головного територіального управління юстиції у Волинській області чи Міністерства юстиції України, адже комісія є ефективним органом, який забезпечує абсолютно безкоштовний розгляд скарг та, у випадку встановлення порушення порядку державної реєстрації, вживає заходи для швидкого відновлення порушених прав та законних інтересів скаржника.
Четвер, 04 липня 2019 12:12