За ініціативи Уряду Volodymyr Groysman рівно рік тому прийнято 2-й пакет законопроектів #ЧужихДітейНеБуває, покликаних захистити права жінок та найменших українців. Закони посилили відповідальність неплатників аліментів та запровадили пільги для відповідальних батьків.Завдяки кампанії #ЧужихДітейНеБуває українським дітям виплачено 7,6 млрд грн боргів з аліментів, які раніше малеча не бачила роками.Дякую активним жінкам, громадським організацім та всім вам за спільну роботу та підтримку!Дитина МАЄ ПРАВО, Сімейні радники, Громадські радники, Вита Чигрина, Наталия Демченко, Снежана Егорова (Snezhana Egorova), Любов Романюк, Ліана Диновська, Олена Бобровська, Veronika Mudra, Ольга Швайка та багато інших, дякую вам! Захищаймо ваші права разом.Все буде - Україна!Павло Петренко
Середа, 03 липня 2019 08:58