Сьогодні у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва з нагоди відзначення 1 червня Міжнародного Дня захисту дітей проведено правоосвітній захід “Фестиваль дитячих малюнків: права дитини очима дитини”Організаторами заходу виступили Головне територіальне управління юстиції у Волинській області, адміністрація обласної юнацької бібліотеки та Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області в особі Любові Сітовської.Участь у заході від юстиції Волині взяли Микола Герасимик та Ольга Голюта.Учасники форуму відзначили важливість проведення Міжнародного дня захисту дітей як одного із найбільших свят дитинства, захисту життя, здоров'я і прав дітей.Микола Герасимик звернув увагу учасників на роботу установ юстиції та реалізацію загальнонаціонального проекту проекту “Я МАЮ ПРАВО!”, який навчає громадян користуватися своїми правами та захищати їх у разі порушення. Саме тому до 1 червня проводиться багато заходів, в тому числі і юстицією Волині, щоб привернути увагу до проблем дітей. Кожна дитина має право зростати здоровою і сильною, бути освіченою і захищеною, - відзначив Микола Іванович.На заході також виступила Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області Любов Сітовська. Опісля учасникам та відвідувачам бібліотеки були представлені роботи учасників Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків “Я МАЮ ПРАВО!” та твори дітей Луцької мистецької студії “Соняшник”: “Права дитини очима дитини”.Усім учасникам заходу та дітям були презентовані інформаційні матеріали проекту “Я МАЮ ПРАВО!” - брошури “Юстиція — дітям”, карта “Права дитини”, буклети - “Відповідальне батьківство”.Юстиція Волині вдячна адміністрації обласної юнацької бібліотеки за співпрацю і партнерство в реалізації проекту “Я МАЮ ПРАВО!”.