Сьогодні, 28 травня 2019 року заступником начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Ольгою Семенюк було здійснено прийом громадян у Департаменті «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку». Найактуальнішими виявились питання з приводу державної реєстрації права власності на житловий будинок. Жителів міста було ознайомлено з інформаційно-роз’яснювальними матеріалами щодо проекту "Відповідальне батьківство". Нагадуємо, що прийом громадян працівниками Головного територіального управління юстиції у Волинській області у Департаменті «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» проводиться щовівторка з 9.00 до 13.00 за адресою: м.Луцьк, вул.Лесі Українки, 35.
Вівторок, 28 травня 2019 16:43