Начальник управління державної реєстрації нормативно-правових актів Тетяна Ярема зустрілася з юристами юридичного управління облдержадміністрації.Під час спілкування з колегами вона зосередила увагу на найважливіших кампаніях проекту “Я МАЮ ПРАВО!” та поглибленні співпраці з ними. Представник юстиції розповіла про правопросвітницьку кампанію “Відповідальне батьківство”, інших напрямках, які ініційовані Міністерством юстиції України у рамках проекту “Я МАЮ ПРАВО!”. Зокрема, щодо права дитини на аліменти, нових правил виїзду з дитиною за кордон, податкової знижки на розвиток дитини, порядку отримання послуги “Муніципальна няня”, щомісячну грошову допомогу на дітей, які хворіють на тяжкі хвороби. Нагадаємо, що інформаційно-просвітницька кампанія розпочалася в березні і триватиме до кінця цього року. Її головна мета - інформування батьків про механізми реалізації та захисту прав дитини на належне утримання та безпечне освітнє середовище.
Вівторок, 28 травня 2019 08:55