Одна із складових кампаній #Відповідальне батьківство Міністерства юстиції України - #МуніципальнаНяня. Нещодавно у нашій постійній рубриці ми про неї розповідали, сьогодні ж наголосимо, хто нею може бути. Отже, муніципальна няня — ініціатива МінСоцу: відшкодування витрат на няню для дитини до 3 років і нею може бути:
- будь-хто, хто зареєструвався як фізична особа-підприємець (КВЕД 97.00, КВЕД 88.91);
- або юридична особа, яка надає послуги догляду за дітьми (КВЕД 78.20, КВЕД 85.10).
Варто знати! З 1 січня 2019 року розмір відшкодування становить 1626 грн. щомісяця. Відшкодування сплачується за кожну дитину, якій надається послуга з догляду муніципальною нянею.
В.о.начальника юстиції Волині С.П.Філюк