21 травня 2019 року за результатами проведених планових перевірок стану обліку та систематизації законодавства головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Волинській області Зоряною Лукашук для працівників Турійського районного відділу ДВС та Турійського районного відділу ДРАЦС проведено навчальний семінар.Спеціалістом Управління юстиції під час заходу було надано практичну та методичну допомогу щодо порядку здійснення обліку міжнародних договорів, актів законодавства України, зберігання і підтримання їх в контрольному стані та ведення систематичної картотеки з питань, що належать до їх повноважень.Також під час зустрічі з колегами обговорено питання проведення заходів та консультування громадян щодо найважливіших напрямків реалізації проекту “Я МАЮ ПРАВО!”.
Середа, 22 травня 2019 15:41