Друзі! Сьогодні у нашій постійній рубриці про успішні напрацювання держвиконавців Волині хочемо відмітити роботу Другого відділу ДВС міста Луцька. Його виконавці за чотири місяці 2019 року стягнули заборгованості зі сплати аліментів на суму 2 687 455 гривень. Хочемо підкреслити, що це один з найкращих результатів в області. Приємно спостерігати позитивну динаміку у сплаті аліментів. Працюємо задля захисту прав наших маленьких громадян.
Очільник юстиції Волині Антон Кустик